Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit és hol ronthattam el,...

Mit és hol ronthattam el, hogy most 20 éves létemre se barátaim se semmilyen kapcsolatom nincsen?

Figyelt kérdés

Voltak barátaim, haverjaim amig suliba jártam, de a fele csúnyán kihasznált, én mindig ott voltam nekik, bármiről is legyen szó, nekem meg egyszer lett volna szükségem rájuk és le sem sz_rtak.

A másik fele megy egyszerűen "elkopott". Már senkivel nem tartom a kapcsolatot.

Nem járok sehova, mert egyszerűen nincs kivel...

Munkahelyemen vannak jó fej emberek, de ők meg jóval idősebbek nálam, meg már nem is merek úgy igazán barátkozni, mert félek, hogy megint átvágnak.

Néha már nagyon egyedül érzem magam, és nem normális, hogy nincs egy épkézláb haverom/barátom.


2015. máj. 16. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit, 22 éves lány vagyok 5 évig voltam élettársi kapcsolatban kismillió barátom volt, végül mindenki lelécelt, amikor kihasznált és elvett mindent ami tőlem kellett.


Őszinte barátokat, és őszinte pasit vagy lányt nem a menők között fogsz találni, hanem azok között akik olyanok mint te és én...

2015. máj. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!