Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csendes vagyok, de ez miért baj?

Csendes vagyok, de ez miért baj?

Figyelt kérdés

Egy eleg csendes lany vagyok. Vannak barátaim, van baratom is (aki eleg népszerűnek számít, szóval neki sok az ismerőse) de az osztálytársaim es a baratom baratjainak mind megvan rolam a véleménye. Es mindegyikojuk szerint tul csendes vagyok, illetve alig beszelek. En nem ertem ez miert baj, csupán nem akarok hozzászólni epp a témához.

Viszont ma a fülembe jutott hogy par osztálytársam kibeszél, merthogy csak a feleleseknel beszelek es alig hallják a hangom es ez nagyon melyen érintett es rosszul esett.

Nem ertem miert van az, hogy van par szinten csendes lany, rajuk azt mondjak,hogy titokzatosak es ezzel szexik en meg simán csendes vagyok.

Ez rosszul esik, es nem mellesleg ugy érzem ezekkel a kibeszelesekkel lejaratnak a baratom elott is.

Nektek mi a véleményetek errol?

18/L



2015. máj. 22. 18:06
 1/9 anonim válasza:
18%
Legyél nyitottabb a barátod társaságában és a barátid előtt. Ha nem tetszik a téma vess fel te egy olyat,amiről szívesen beszélnél/hozzászólnál.
2015. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
nekem is van egy ilyen csendes barátnőm de ha szűk körökben vagyunk akkor tud beszélni őt is kibeszélik sőt...de nem nagyon foglalkozik vele mert tudja hogy semmi közük hozzá hogy mikor beszél...ne foglalkozz mások véleményével és álj ki magadért :D
2015. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Baráti társaságban nyitott vagyok es sokat is beszelek. De pl az osztályban nem fogok kiabálni, meg beszologatni az orakba mint a többiek, mert nem latom értelmet.
2015. máj. 22. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma mar az szamit furanak aki csendes, nem kiabal, zajong, nem hoborog..
2015. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
nem csak az órán, de az életben is nehezebb, legalább is én srácként így érzem, azokkal szemben akik mindenféle emberhez nyitottak
2015. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Létre kellene hozni nekünk, introvertáltaknak egy csoportot, komolyan... :D

Rám is mindig mondják, hogy csendes vagyok, de teszek rá magasról.. A barátaimmal ha jól elvagyok és tudok velük beszélgetni, akkor egy vadidegenhez miért dumáljak, meg az olyan osztálytársaimmal miről és minek beszélgessek, akivel 4 év alatt a köszönésnél többet nem beszéltem?


Egyébként gondolom azok beszélnek ki és mondják ezeket rólad, akik nem a te társaságod. Azt is gondolom, hogy nem is igazán akarsz velük puszipajtás szintű haverságban lenni, akkor nem látom a problémát. :)

Foglalkozz azokkal, akikkel jól kijössz és akikkel tudsz értelmesen beszélgetni, a többit meg figyelmen kívül kell hagyni. :)

2015. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: tamogatom! :) Kiralysag lenne, ha lenne egy ilyen csoport!
2015. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Legyél olyan amilyen vagy! nem kell nyiltabbnak lenned!:D énis csöndes vagyok!:) ne akarj más milyen lenni mások miatt ne foglalkozz semmivel! csakérezd jól magad!:D én is ezt teszem!:) ha kell ordítok ha kell csöndben vagyok! nincs miért megszólni mindenki olyan amilyen!:)
2015. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Leginkabb az zavar az egészben, hogy kibeszelnek es ha mondjuk felelek az iskolában vagy ilyenek akkor biztos nevetnek magukban stb. Es ez eleg zavaró számomra :(
2015. máj. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!