Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nap mint nap beszélek skype-on, gyakorin, meg minden máshol pl:Gmail, freemail. Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy én annyi embernek hazudtam. Én most bevallom, hogy utálom magam. Majd széttör az ideg. Már nem merek hazudni azoknak az idegen embereknek. Írtózom magamtól. Lehet utálni,mert tudom, hogy mit tettem. De, hogy miért is nem fogadok erre a kérdésre privátot, vagy miért lettem ilyen, hát azt leírom: Volt nekem egy legjobb barátom akkoriban. Pontosan 7 évig. Ő volt a legjobb barátom, mindig jobban voltunk. Ez az ember a 7. Év után megutált. Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan. Akkor tényleg kedves ember voltam. Úgy konkrétan nem volt még komoly barátom előtte, akiről azt hittem volna, hogy örök barátok leszünk. De ő talált egy lányt, aki nem is igazán érdekli őt. Akkor jöttem rá, hogy mivel neki ez nem sikerült, rajtam fogja ezt megbosszúlni. Feltörte a facebookom, elvette a gmail-em, a freemail fiókom, Google+, skype, Ask.fm. Ami volt stb... Mindenhol követett, talán itt a gyakorin is. Ha teszek fel itt kérdést, vagy beszélek itt idegen emberekkel, akkor nem tudok vele beszélni normálisan, igaz beszédekből, mert mindig azt hiszem, hogy ő beszél velem. Egyszerűen nem bírom ezt. Nem tudom már ki vagyok. Mi történik velem?

2015. máj. 25. 11:15
 1/3 Kőváry Orsolya válasza:

Szerintem erre itt nem fogsz választ kapni, mert nem is nagyon lehet megítélni senkinek a helyzetét egy rövid összefoglalóból.

Az első, egy őszinte beszélgetés valakivel, akiben megbízol. Család, barát, pszichológus pl.

2015. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha azt írtad, hogy hazudsz embereknek, akkor honnen tudjuk,hogy, amit írtál az nem hazugság.?
2015. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem igazán vágom ezt a történetet.A barátod megutált. OK! De ez miért ok a hazugságokra?
2015. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!