Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normáli vagyok?

Szerintetek normáli vagyok?

Figyelt kérdés

Két profilom van a GYIK-en, és néha küzldök üzenetet magamnak... Meg feltettem egy kérdést, ahol oltogatni kezdtek, én meg megvédtem magamat... Úgy tünt, mintha más védene meg... Meg duplán lepontoztam azokat akik beszólogattak.

Szóval, én normális vagyok?



2015. jún. 15. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szánalmas.

Felteszel egy szubjektív kérdést, de nem tudod elviselni a szubjektív választ (mégis mit vártál? Nem tetszhet mindenkinek minden).


Te is tudod hogy nem normális, ha megfogalmazódott benned ez a kérdés is fel is tetted.

Többet nem írok, mert ha ennyire érzékenyen érint egy anonim oldalon hogy másoknak nem vagy szimpatikus, és ehhez kamu támogatásra van szükséged amit rendszeresen csinálsz, akkor majd itt is megvéded magad saját magaddal...

2015. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fájdalmasan nem bírod elviselni ha valaki nem ért veled egyet, szomorú, és szánalmas.

El kellene gondolkodnod magadon, te is tudod hogy valójában ez nem normális. Gondolkodj el azokon a dolgokon, amiket a kommentelők írtak! Ne azt kezd keresgélni, hogy ezeknek miért nincs igazuk velem szemben, meg hogy ezek miért hülyék. Komoly belső problémára utal ez, nem könnyű kikecmeregni belőle.

2015. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 2xSü ***** válasza:

> Két profilom van a GYIK-en, és néha küzldök üzenetet magamnak


Ennek mivel semmi értelme, azért van „némi” abnormális mivolta.


> Meg feltettem egy kérdést, ahol oltogatni kezdtek, én meg megvédtem magamat... Úgy tünt, mintha más védene meg...


Ha érveid is vannak, akkor meg tudod önmagadat is védeni. Ha nincsenek, akkor mindegy, hogy egy másik személy milyen véleményt ír le. Persze kérdéstől függ. Sokszor valaki feltesz egy kérdést, hogy „mi a véleményetek…”, és aztán csodálkozik, ha mások leírják a véleményüket. Ha valóban kíváncsi vagy mások véleményére, akkor próbáld megérteni, hogy mások miért írják azt, amit írnak, megkeresni benne az igazságot. Ha meg nem érdekel mások véleménye, ne tegyél fel kérdéseket.


> Meg duplán lepontoztam azokat akik beszólogattak.


Jaj! És attól jobban igazad lesz? Vagy lesz belőle bármilyen hasznod?


> Szóval, én normális vagyok?


A normális alapjában átlagost jelent, persze ez inkább egy intervallum szokott lenni. Normális az, ami az átlagtól még nem tér el annyira, hogy az másnak ne legyen elfogadható. Esetedben ez határeset. Nem általános viselkedés, az biztos.

2015. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem mindig magadra voltál hagyva, magadrautalva, régebben se volt soha, aki kiállt volna érted, és megszoktad, hogy csak magadra számíthatsz, és hogy ne érezd magad egyedül, azért küldhetted magadnak az üzeneteket. Kicsit mintha fontos lennél érzést akartál átélni, gondolom. Pedig fontos vagy, hidd el! Szerintem csak rosszul viseled a magányt, meg hát talán ilyen meg nem értettség érzeted van, hogy mások nem értenek meg, meg lehettek talán olyanok is az életedben, akiknek ha jól csináltál valamit, akkor is belédkötöttek, és veszekedni kezdtek veled, és nem volt aki megvédett volna, meg nagyon magadra vetted, hogyha valakinek nem feleltél meg, de ő csak kereste benned a hibát, hogy kiélhesse, hogy valakinél jobbnak érezhesse magát, úgy, hogyha valakit lenyom, meg a saját hibáiról akarta elterelni a saját, vagy esetleg mások figyelmét. Ismerek ilyen emböct, akiben ilyen dolgokkal sikerült összetörni valamit, és egy ideje már nem is nagyon keresi mások társaságát, csak ritkán. Neked viszont sz.r a magány, én úgy látom, de jobb egyedül, mint olyanok között, akik bántanak! Ne búsuljál, csak foglald le magad valamivel!!;)
2015. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*jut eszembe- előző vagyok- volt olyan is , hogy főként kedves emberek vették körül, de ott meg már eleve félt, hogy sérülne, hogy megtudnák, hogy ő kilóg a sorból, nem pont úgy jár az agya, mint másnak, és akkor már volt, hogy ettől nem is barátkozott.
2015. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem értem, hogy annál a "Mi a véleményetek erről a részletről" kérdésednél ki oltogatott? Inkább te voltál az, aki támadta a válaszadókat, akik vették a fáradságot, elolvasták a te kis elmélkedésedet, leírták a véleményüket. Még te kezdtél beszólogatni, hogy hogy merészelnek ilyeneket mondani az írásodra. Jobb, ha mihamarabb teszel a dolog érdekében, mert nem lesz mindenki kedves veled, s ha továbbra is ilyen sértődékeny és érzékeny maradsz, akkor sokszor seggre fogsz ülni.
2015. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na jó!

Azt hiszem tisztázni kell valamit!

Szóval írtam már egy pár embernek privátban, hogy mi történ... De nem "jutott mindenki sorra" sajnos :( Vizsgáim voltak, és nem volt időm privátokat küldeni.

Tehát, két felhasználóm van, erre gondolom mindenki rájött... Multkor nem jelentkeztem ki, és az épp nálunk tartozkodó osztálytársam nagyon vicces kedvében volt, és feltette ezt a két kérdést viszonylag rövid idő eltéréssel, kommentelte a kérdést, és lepontozta a válaszolókat.

Ezúttal megkövetem azokat akik leírták a véleményüket, és le lettek értékelve.


Az elmélkedést, nem tagadom, én írtam. De nem szerettem volna, másoknak megmutatni. Egyébként sem lesz belőle könyv, mint ahogyan a kérdés magyarázatában áll. Egyszerűen csak irogattam unalmamban...


Aki szélyesen ismer, tudja, hogy nem beszéltem volna így egy őszinte hozzászólóval, és nem is pontoztam volna le. Így viszont, név nélkül, biztos lesz aki kételkedik abban, amit mondok.

2015. jún. 27. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
najó. ez már magas nekem...
2015. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fake
2015. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!