Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a saját stílusod?

Milyen a saját stílusod?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi miket kedvelsz stb, amitől egyedi a stílusod. Minden érdekel!
2010. márc. 1. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy ez annak számít-e. Én például aikidozok és downhill-ezek. Az aikido egy lassabb kifinomultabb temperamentumos harcművészet, szinte zéró agresszió, míg a downhill az az, amikor bringának lefelé mész a hegyről 1000-rel, árkon-bokron keresztül, sárban-porban, gazban, ugratsz hatalmasakat és a végén beleesel a patakba és csupa mocsok leszel +néha még le is horzsolod magad keményen. Színtiszta adrenalin. Semmi köze a kettőnek egymáshoz, tiszta ellentétes, mégis ezt kedvelem.
2010. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokták azt mondani, hogy fura vagyok a jó értelemben.

Nagyon sok hülye szóviccet szoktam társaságban elsütni. Néha ezeket karikatúraként le is rajzolom, és amikor mindenki már fáradt, mutogatom. Igen, rajzolok, méghozzá ipari mennyiségben.

A hajamra két vélemény szokott érkezni. A de-tök-jó a haveri társaságban, és a menj-fodrászhoz, a családban. Pedig ugyanaz a haj. Mert ilyen összevissza áll, és sok színű, mert szeretek szórakozni a hajfestékkel.

Még mit mondjak a stílusomról, ami lehet, hogy nincs is? Farmer és mintás, színes póló, és papucs. Persze, télen nem, csak az iskolában, ami mázlinkra egy épület a kolival. Tán többet és mást mondtam, mint ami érdekel. Ja, írok is ám. És folyton a könyvtárban lógok, nem mintha stréber lennék! Á, szó sincs ilyesmiről. A gyerekkönyvtárban. Eldöntöttem, hogy a lehető legtöbb ifjúsági regényt elolvasom. Egész jól haladok.

Mi érdekel még? Járok animeconra. De nem az a dobhártyát kisikítós fajta vagyok, nem noob, hanem az, aki hosszú évek óta űzi ezt a hobbit. A Dragon Ball óta, az meg nem most volt. Végül egy utolsó fontos tényező. Fényképezőgép. De nem bulifotók, vagy hülyeségek. Városi élet, street art és street fashion, természet, vadak, halak, és effélék.

2010. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nem tudom, hogy az enyém egyedinek számít-e.

Sport: futás (közép-és hosszútáv), amit a laikusok unalmasnak tartanak, de engem nem érdekel, én szeretem a fáradtságot és az endorfint.

Imádom a természetjárást a barátaimmal, főleg éjszaka. A TV, a számítógép nem köt le, a könyvek viszont igen: régebben ifjúsági regények, mostanában a töri.

Társaságban és alapvetően csendes vagyok, de ha mégis elsütök egy poént, azt mindenki értékelni szokta.

Nem vagyok egy domináns típus, de lelkes vagyok, és szívesen veszek részt közösségi munkákban.

Öltözködés? Semmi stílus, persze, van saját stílusom, mert pl vannak olyan ruhák, amit semmi pénzért nem vennék föl, de egy komolyabb irányzatba se tartozom.

2010. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ural az egó.
2010. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Hát az én stílusom olyan amilyen, hogy egyedi vagy sem, azt inkább döntsétek el ti..:P

Nagyon kreatív vagyok, de nem az a "húúdeszépen rajzolok és festek és fotzok" fajta, hanem aki bármelyik unalmas pillanatabna kitalál valami őrülten kreatív dolgot unalomelűzésre, sokak szemében őrültségeket, sokakéban pedig különlegességeket tudok készíteni, midnenféle kacatot gyűjtök amiből kreatív dolgokat csinálok, teniszeztem, most röplabdázom, lételemem a kreativitás, vidámság, pozitívum, őrültség, és a színek. Imádom a színeket, a szivárványt, midnen ami szép és vidám,ja és másik nagy kedvencem a FILMEK, imáédok mindent ami velük kapcsolatos, néha forgatókönyvet, kisregényt, verseket írok, és nagyon szeretek olvasni, a barátaimmal sok őrültséget csinálunk :D

2010. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom milyen.

Azt mondják ez mi? És hogy kiábránditó. És hogy ilyenből kevés van.

Fotózok.De sz*rul. Nemtudok rajzolni. Nem ebben a világban élek. Szűz vagyok. Nem vagyok animés. Kaptam felvilágositást.

17L

egyedi?

2010. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!