Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy furán fog hangzani,...

Lehet hogy furán fog hangzani, de van olyan "betegség", hogy az ember undorodik különféle anyagoktól? Pl. : műanyag asztalterítő?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az autizmus bizonyos típusaiban előfordul, hogy undorodnak hétköznapi anyagok tapintásától és/vagy bizonyos hangoktól.
2015. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Autista lennék? :OO
2015. júl. 2. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van.
2015. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű kényszerbetegség is lehet. Én pl. irtózom a prímszámoktól, ha valami nem címkével kifele áll, ha elosztva egy számot nem racionális számot kapok. Nem tudnék valamit kigyűjteni, amiből csak egyetlen darab is hiányzik. Nem tudok semmit meginni műanyag pohárból. Nem vagyok hajlandó bögréből vizet inni, csak üvegpohárból. Ha valami nem algoritmusszerű, hanem kaotikus eloszlású, frusztrációt okoz. Szóval vannak ilyenek. Üdv a klubban! ;)
2015. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért jó érzés, hogy akkor nem csak én vagyok ilyen :)
2015. júl. 6. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!