Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom fejleszteni a...

Hogyan tudom fejleszteni a kreativitásomat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a rajzolásra vagy a történet írásra. Hogyan tudnék egy kicsivel több kreativitást a fejembe gyömöszölni? :)
2015. júl. 4. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha veszel egy pici vázlat füzetet (akkorát hogy a legtöbb helyre magaddal vihesd) és tényleg magaddal is viszed mindig, akkor ha van egy pici időd akaárhol előkaphatod és lerajzolhatsz valamit amit látsz, leírhatsz egy gyors gondolataot. Ezeknek nem kell tökéletetsnek lenni, arra jó, hogy ihletet adjon a későbbiekre és fejlessze a kreativitásod. Ja és még valami, szerintem az is segít ha nem sorban töltöd meg a füzetet, hanem összevissza, ahol kinyílik, így az egész sokkal izgalmasabb és ha van benne valami ami nem tetszik nem kell folyton átlapoznod és a frusztrált se leszel, hogy még csak ennyit töltöttél vele. Remélem segített:)
2015. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, feltétlenül ki fogom próbálni! :))
2015. júl. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!