Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha egy...

Ti hogy reagálnátok, ha egy ismerősötökről kiderülne, hogy kannibál, és az eddigi nála, vendégségben eltöltött idő alatt veletek is emberhúst etetett? Mint pl Hannibal Lecter

Figyelt kérdés

A kérdés adott, mi lenne a reakciótok?


A kérdést nem viccnek szánom, tényleg érdekel.



#kannibál #Hannibál #Hannibal Lecter #emberevés #kannibalizmus #kannibalizáció #önkannibalista #önkannibalizáció #emberi hús fogyasztása
2015. júl. 8. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén szólva tennék rá. Persze nem örülnék neki, de nem különösebben foglalkoznék vele. Az életben nagyobb szerencsétlenség is érhet ettől. Elmennék komplett kivizsgálásra a doktor nénihez, mert ha esetleg egy leprás ember részeit etette volna meg velem az kevésbé happy.
2015. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
"aztaaaaaaaa k.urva nemár tényleeeeeg? te k.urva beteg vaaaagy. de hogy ölöd meg az embereket egyáltalán kit ettem meeeeeeeG?:ooooo melyik részét? ááááááá miért nem szóltál:D amúgy finom voooooooooooooooooooooooooooolt. de amúgy idióta vagy úristen"
2015. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Wtf?
2015. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy egyszer csak elkapják és lecsukják. Aztán utána derül ki az egész. :D
2015. júl. 10. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor kitörlöm facebookon az ismerőseim közül.
2015. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%
hahaha, jót röhögtem!!! :D hát elkerekednének a szemeim, az tuti. de nem produkálnék látványos rosszullétet. persze az elképzelhető, h a legközelebbi vacsimeghívást lemondanám ;)
2015. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen gyorsan csak tudnék, hazamennék és felhívnám a rendőrséget. Ja és többet nem ennék semmit, ami hús... Vegetáriánus lennék.
2015. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, mellesleg imádom a kannibál horror filmeket, de...

Annak ellenére undorodom a kannibalizmustól.

2015. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kiosztanàm hogy neki hogy esne ha vele csinàlnàjèk ezt micsoda szörnyűsèg ez ès többè nem àllnèk vele szòba.
2017. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!