Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok hajlandó dolgozni,...

Nem vagyok hajlandó dolgozni, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A kérdés nem kamu, direkt nem írom le az enyhítő körülményeket.


Az a helyzet, hogy undorodom az emberi fajtól, nem akarok beilleszkedni, nem akarok dolgozni, mert akkor már inkább a halál. Nem tudom, mit jelent meghalni, de reménykedem, hogy vagy semmit, vagy valami jobbat ennél.


Kiskoromtól kezdve ilyen voltam, a középiskolát még hajlandó voltam elvégezni, aztán közöltem, hogy elegem van, én ezt nem csinálom. És tényleg nem csinálom.


Azt nem tudom, hogy a szüleim azért tűrik, mert félnek, hogy ha kiraknak, megölöm magam, sosem zsaroltam őket ezzel, inkább mindig biztosítottam mindenkit, hogy amíg él bárki, aki szeret és fontos vagyok neki, addig nem offolom magam.


Viszont elzárkózom ettől az élettől annyira, amennyire csak lehet.


A kérdésem leginkább az, hogy ha a ti gyereketekkel lenne ez a helyzet, mit lépnétek, de természetesen nyugodtan lehet engem és a szüleimet is szidni, ahogy jól esik.


2015. júl. 14. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
78%

Fogsz is kapni boven, az biztos.

Hány éves vagy?

2015. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
85%

Biztos nem hagynám, hogy ne dolgozz. Nem vagy kisgyerek, hogy eltartsanak, ha nem is tanulsz.

Szóval, elvinnélek valamilyen kezelésre és közben segítenék keresni valami otthonról végezhető munkát.

2015. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni, mert az is érdekel, hogy hány évesből néznek ki egy ilyen hozzáállást. Annyit mondhatok, hogy "csinálom" már egy ideje a semmit. Azelőtt pedig, szintén egy ideig, próbáltak "meggyógyítani".
2015. júl. 14. 21:43
 4/79 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem vállalsz akkor otthoni munkát és mész levelezőre tanulni? Így legalább a szüleid nem utálnak meg...már bocs. másokra is gonddolhatnál magadon kívül.
2015. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim válasza:
77%
Úristen! Húzzál aludni és pihend ki ezt az utálok mindent szindrómádat. Ha igaz is ez,akkor egy igazi semmirekellő ember vagy. Menjél túlélni a sivatagba minden nélkül. Pá!
2015. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
72%
Én kiraknálak, aztán öld meg magad, ha akarod. Azzal, hogy nem kezdesz önálló életet, magadat fosztod meg a szép élményektől. A nehézségek mellett vannak a jó dolgok is. Egyébként ahogy most élsz, az is egyfajta halál, ha azt nézzük.
2015. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem próbálod ki az önfenntartást? Egy hajón például szinte semmiből el lehet élni, ahhoz meg 1-2 évet kellene csak dolgozz ha ügyes vagy.
2015. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

Nem utálnak a szüleim, tök jó a kapcsolatunk, persze nem volt ez mindig így.


Hogy miért nem keresek? Nem azzal van a legnagyobb baj, hogy eljárni, vagy hogy tanulni, főleg nem azzal, hogy ezek közül bármelyik nehéz. Van bennem egy elviselhetetlen viszolygás attól, hogy ennek a rendszernek bármilyen módon is a részese legyek.


Aki meg a sivatagot javasolta; hidd el, szívesen tenném, de csak aggódást okoznék mindenkinek, ha lelépek a semmibe.

2015. júl. 14. 21:48
 9/79 anonim ***** válasza:
77%

Mert, tettek veled vmit a suliban?

Nem gond neked vagy a családodnak, hogy eltartanak? Es, ha magad maradsz?

En elkuldenelek orvoshoz, akkor is, ha már kezeltek.Már csak magad miatt is mehetnél.vagy neked ez igy megfelel?Oszinten!

Amugy olyan 25 korulinak tippellek.

2015. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
83%
Én azt ajánlanám, hogy keress fel szakembert, akivel fel tudnátok tárni a probléma okát (hogy miért van benned ez az érzés).
2015. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!