Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy felnőttes/kúltúrált...

Egy felnőttes/kúltúrált kisgyerekből lehet gyerekes nagy gyerek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és 5-10 évesen még mondhatni olyan komoly voltam, hogy ha rosszra akartak rávenni és mindenki belement csak én nem beköptem őket hogy én nem voltam benne, meg mindenkinek szót fogadtam ha barátom nálam volt és tovább maradt amíg engedték haza zavartam... igen, ez akkor volt amikor 5-10 éves voltam most h 14 vagyok fordult a helyzet: én keverek bele mindenkit mindenféle bajba, engem küldenek el ilyenkor és csak én vagyok beköpve..... ezt kapom vissza amiért régen ilyen voltam vagy mi? Komolyan mondom, néhányan szép szóval is azt mondják hogy fogyatékosan viselkedem régen pedig 7 évesen feltudtam sorolni az összes ország fővárosát, most meg egy bugyuta szövegértés ki fog rajtam. Régen dicsekedtem az eszemmel, most meg próbálok mindenkinél hülyébbnek tűnni. Mi történhetett velem?
2015. júl. 31. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Te még bőven nem vagy felnőtt, úgyhogy még változhat. Változóban van a személyiséged, egyébként van, de ritka.
2015. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kamasz vagy,ennyi
2015. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!