Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet ez? Mással is...

Mitől lehet ez? Mással is volt már ilyen vagy csak velem?

Figyelt kérdés
Amikor pl. megy a tv-ben egy film vagy akármi amiben fuldoklik valaki ,akkor én valamiért nehezebben kapok levegőt akárcsak a filmben az ember. Ha megfullad akkor elmúlik az érzés.Persze ha túléli akkor is. Vagy amikor valaki eszik akkor ha nyamnyogok és látom a kajáját ,de én nem eszek semmit akkor kicsit érzem a számban az izét a kajának amit esz. Vagy például amikor nincs orcsepp itthon és megnyitok egy orrcseppről 1 képet és nézem 1 percig ,mindig kidugul a látványtól az orrom. Szal iylenek törtnnek velem.

#átérzés #beleélés #mással is volt iylen
2015. aug. 1. 18:54
 1/7 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Akkor nézegess egy szótárat, hátha a látványtól megtanulsz írni.
2015. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen sose voltam jó helyesiró de biztos vagyok benne egy nyelvtan versenyt te se tudnál megnyerni barátom. A kérdésemre válaszoljatok ne térjetek el a témától egy kis helyesirás miadt. Utálom a sok nyelvtan nácit ,kérlek kegyelmezzenek! köszönöm!
2015. aug. 1. 19:03
 3/7 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Nem nyelvtannáci vagyok, hanem odafigyeltem első osztályban. Nagy különbség.
2015. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem az lennél rohatul leszarnád hogy írok.
2015. aug. 1. 19:16
 5/7 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok igénytelen. Tudom, hogy ez az attitűd számodra furcsa, hogy nem szãrok le mindent, csak mert nem fáj de nálam ez így van. Aki kérdez valamit egy oldalon, az igenis írjon úgy, hogy a kérdést el lehessen olvasni.
2015. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem japánul irtam el lehet olvasni, még csak azt se mondhatod ,hogy saját kézírás azt télleg nem leehetne. Inkább addig örülj amég magyarúl irok! És teljes nyugalommal le foglak szarni téged msotantól ,mert a rendes válaszadókra várok akik képesek válaszolni a kérdésemre nem belekötni ,mert szar az élete. Sajnállak többet nem tehetek érted. Menyj anyának panaszold a bajod, ő majd segit, bár lehet neked az se segít.
2015. aug. 1. 19:27
 7/7 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Mikor írtál "magyarúl"?!
2015. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!