Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudom, sok kérdés születik...

Tudom, sok kérdés születik arról, mi is legyek valójában. Én vendéglátónak tanulok, jól meg lehet élni belőle,17 éves vagyok, de igazából nem érdekel ez a szakma, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
60 km-re lakok az iskolámtól,a kollégiumot nem bírom,elég magányos típus vagyok,nem kedvelek senkit nagyon.4órakkor kelek hogy beérjek suliba de nem bírom.valamilyen szakmát szeretnék,de nem tudom mivel is foglalkozzam

2015. aug. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig mozdonyvezető akartam lenni, de tűzoltó leszek.

18f

2015. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát gondolkozz el, mi az ,amit szeretsz csinálni, akár egész apróságokat is; és akkor abból már lehet valamit kitalálni.
2015. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát,én imádok focizni,tudok is,elég jónak számítok,nem egóból mondom,de megye 2 megye 1-nél többre nem vinném:) mivel kiskoromba el kellett volna mennem akadémiára.szeretek zenét hallgatni,szeretem a tetoválásokat de nem rajzolok szépen,szóval nehéz eldöntenem mi lenne a megfelelő
2015. aug. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!