Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lennék átkozva, vagy hogy...

Meg lennék átkozva, vagy hogy lehetek ennyire balszerencsés!?

Figyelt kérdés
Nem tudom kedves azok kik ezt olvassák, hogy hogyan lehetséges az, hogy mindenhez mihez hozzáfogok, tervezek az szarul sül el, össze sem jön. Próbálkozhatok akármivel, akárhogy, az sosem lesz jó. És egyszerűen nem tudom hogy rontom el, vagy mi lehet a gond. De nekem ne jöjjön senki olyan hülyeségekkel, hogy azotéria, rossz a kisugárzásom vagy a karmám, mert már komolyan én karmolom szét az arcom...

2015. aug. 3. 12:20
 1/2 2xSü ***** válasza:

> És egyszerűen nem tudom hogy rontom el, vagy mi lehet a gond.


Mivel semmi konkrétumot nem írtál, hogy pontosan mit csináltál és hogyan, így mi sem. Innentől a kérdés szimpla panaszkodásnak tűnik. Helyette tanulj a hibáidból, csináld máshogy, figyelj oda jobban, adj bele több erőfeszítést, és kevesebb kudarc ér. Bár a sikerhez vezető út mindig tele van zsákutcával.

2015. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pont igy vagyok en is, barmibe fogok nem sikerul. Pedig kitarto es szorgalmas vagyok. Ha pl allast keresek akkor is balszerencsevel vegzodik pedig van kepzettsegem. Mar sajat vallalkozasba is fogtam, az sem megy. Nem tudom miert tortenik ez az egesz, atlagos 27 eves no vagyok, sem jobb sem rosszabb mint mas, megis mindig porul jarok minden teren.
2016. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!