Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek kitartó? Hangula...

Hogyan legyek kitartó? Hangulat ingadozásom ellen mit tegyek? Hogy legyek sikeres? és boldog?

Figyelt kérdés
most jött el a pillanat mikor anyira besokaltam és sok a problémám h nem birom ki..segitségre van szükségem, lehet h megbolondultam de a net sok jot és roszat tartalmaz nemtudom menyire lehetnek a válaszok segitségemre lenni de megkell adnom az esélyt erre is.. eleg sokszor elhataroztam h felszedek pár kilot elkezdek edzeni.. az eleje megy is de eljutok egy pontra és onan nem jutok feljebb mer egyszerüen anyira neheznek tünik vlm olyanra tudnam hasonlitani a dolgot h fellángolok és egy két hét kialszik a láng már nem tartom fontosnak vagy elkezdek spekulalni h lehetne egyszerübben és jobban csinalni, sok........is belementem.. egy másik példa elkeztem jol keresni söt nagyon jol 1000+ eurom volt 1 honapra felvettem a kölcsönt egy autora mondom ugy is lefizetem egy fél éven belul nincs gond, közbe rájöttem h ez a munka nem nekem valo otthagytam nyakamona kölcsön és nem fizettem le csak a negyedet...nem tudom mihez kezdjek sok mindenbe jovagyok mindent elkezdenek de nem birom véghez vinni a terveimet..eléggé hangulat ember is vagyok reggel jol kelek és elromlik a kedvem délutanra munkaba mer rájövök h ki akarja ezt csinalni egész életeben.. nem tudom min kéne változtatnom vagy mit tegyek..jo a sorom persze kinek mi a jo egyszerüen nem halok éhen ezt azt megengedhetek magamnak igy normalis dolgokba, megbolondit a media mindig többet akarok hihetetlen a sok videoklippekbe is a penz a gazdagsag én is ilyen akarok lenni és segiteni másokon h legyél te is olyan amilyen én lenni szeretnék..nem az önzöség és az uralkodas vonz hanem h ne legyen stresz és ne keljen éveket várni akarmire amit eltervezek..hogy változzak meg ötletek? vagy lehet a pszichologushoz kellene fordulnom? de nem tartom magam bolondnak...még... :D még tudni kell h azer keresek jol mer folyton külföldökre utazok munkák után de sehol se birok megmaradni mer rájövök h nem ez vagyok és nem ezt keresem... 4 nyelvet beszélek ez az egyetlen ajandék amit az élettöl kaptam..ha olyan környezetbe vagyok honapok alatt képes vagyok elsajatitani a beszédet..SEGITSÉG mit tegyek!...hiszek természett feletti eröbe Istenröl megvan a véleményem azér vagyok itt és kell utaznom és örökösen egyedül lennem mer szétszakitotta a csaladom egyedül maradtam és nem birom ki a nyomort otthon..hallotam h sokan eladtak a lelküket az ördögnek (illuminatusok) a mediaban lévö emberek de nekem ez se ment.. nem tudom h müködik ez lehet ez az egeész csak a fejedbe létezik és ezzel is csak manipulálják az embereket..miér nem vagyok boldog?ugy érzem ha lenne pénzem az lennék h ne keljen elmulnom 30 évesnek azér h jomodu lehessek és az elözö 7 évet mint a koldus(sporolosan) élni akarok de mindent nem lehet egyszerre..SEGITSÉG!

2015. aug. 17. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor rapszodikus a kedvem. Ugyan ilyen a kitartásom.Mindenbe bele unok. Nos a munkád nem tudom mi, de még ha nem is tetszik próbálj valamit keresni a mi jó benne. Ha sokat utazol csinálj mindig magadról ahol vagy egy vicces/mosolygós képet. Majd ha szomorú vagy, vagy zaklatott,unott nézd vissza őket. Ne úgy gondolkodj hogy nem az vagyok hanem úgy hogy az is lehetek.Ha egyedül vagy nekem írhatsz levelet.Ha tudsz sok nyelven akkor keress alkalmi munkát mindig más, és nem unsz bele (bár így nem fogsz annyira biztos lábakon állni). Hitel felvevését nem annyira ajánlom csak ha van tartalékod amivel tudsz fizetni + a kereseted 1 része.(bár sokszor szükség van arra) Írj egy listát arról amiket szeretsz csinálni/enni stb.. És mindig teljesíts belőle egyet. Tűzz ki kisebb célokat és ha elérted őket jutalmazd meg magad. Remélem segített.
2015. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamint ezt kifelejtettem legyen sok hobbid.
2015. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj át mindent kétszer. A természetedet nem annyira lehet megváltoztatni, ez te vagy fogadd el magad mert ha máshogy viselkednél mint amilyen vagy becsapsz másokat és olyan érzésed lesz hogy a tested olyan mint egy héj és belül üres vagy. Sok könyvet/mangát olvasok,animét/filmet/sorozatot nézek hobbinak jó és boldoggá tesz. Jöjjetek össze a haverokkal és szervezzetek egy programot aki mindenki vidám lesz. Ha a hangulat változatod hogy sokszor vagy mérges akkor a stressz labdát nem ajánlom mert még jobban az leszek tőle. Zene: nyugtat és felvidít.
2015. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!