Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, férfiak milyen érzés...

Fiúk, férfiak milyen érzés mindig védelmező szerepben állni?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a férfi szerepkör a "nagy, erős, védelmező" a női pedig a "kicsi, oldalmazni való" (persze, van kivétel, de általánosságokról beszélünk. Mégi milyen érzés, hogy nektek kell mindig határozottnak, védelmezőnek lenni? Nem akarnátok néha ti lenni a kicsi, aranyos, védtelenek?
2015. aug. 24. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Számomra nincs benne semmi különös. Ez a dolgom. Ami viszont nagyon jó érzéssel tölt el, az az, ha sikerül megvédenem a kedvesem valami olyantól, ami biztosan fájna neki. Nem is azért, mert hogy ettől most több lennék, hanem mert megkíméltem Őt a rossztól.


És nem akarok én lenni a "kisebb". Egyszerűen nem bírnám elviselni.

2015. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 justaboutto ***** válasza:
Szerintem ez leginkább ego kérdése. A legtöbb fiú kevesebbnek érezné magát alárendelt szerepben. Gyakran megjátszák ezt, pedig a személyiségük más.
2015. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!