Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ilyen szép?

Miert vagyok ilyen szép?

Figyelt kérdés
Mièrt vagyok ilyen szèp? Mi denki ezzel jön már nagyon unom de persze csunya se lennèk csak hát az ember nehezen tud viselni ennyi genetikai áldást főleg hogy mèg menő is ès okosis vagyok! Tudom lehet kicsit nagykèpűnek tűnök de elèg szar hogy az emberek fèlnek megközeliteni mert attol tartanak tul csunyák ès szerencsètlenek lennènek mellettem. Ne irjátok hogy csúfitsam el magam mert már probáltam de hiába ugyis kitünik a szèpsègem. Mit tegyek törödjek bele hogy èn vagyok a legjobb? Jo hogy itt leirhattam a legnagyobb problèmámat!
2015. szept. 5. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Annyira sajnállak.:(
2015. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge troll kérdés. Próbáld újra fél óra múlva. Ennyire nem foglalkozik veled senki?:D
2015. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
95%
Beszélgess velük! Az arcod mérete mindent ellensúlyoz majd!
2015. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ismeretlen Xenomorph válasza:
61%
Küldj képet..m
2015. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

"menő is én okos is vagyok meg szép"


...a szerényt kihagytad;) :D

2015. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
De rossz is lehet tökéletesnek lenni! Annyira megértelek! Egyszer létrehoztam egy klubot a hozzánk hasonló tökéletes embereknek, a Szegény Meg Nem Értett Tökéletesek klubját, és próbáltam bejegyeztetni, hogy felajánlhassák nekünk az emberek az adójuk 1%-át, de sajnos nem jött össze...
2015. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Öh, bocsi, de én még nálad is gyönyörűbb vagyok.
2015. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!