Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mostanság...

Miért van az, hogy mostanság nagyon ingerlékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tom miért, de egy ideje ha a szüleim hozzámszólnak, én csak belülről ordítani tudnék, de a többi gyerekkel is így van. Valamiért mindig a parancsot hallom az emberek hangjából és ez zavar. Lehet, hogy ez kamaszkorban normális, mert hogy most mindenki nagyon nagy, de nem tom. Most is apukám bejött, megkérdezte nem e fázok(rövidben vagyok), és csak annyi jött le nekem, hogy "Lányom öltözz fel!".Szeretném rendezni a kapcsolataimat, de néha akaratlanul is dührohamaim vannak. Otthon is nagy a feszültség a munkaügyek miatt. A szüleim azt hiszik nem hallom mikor erről beszélnek, meg hogy én ezt nem értem, de nagyon is értem és hallom az ordítozásukat, néha rajtam vezetik le. Előre is kösz a válaszokat! 13/L

2015. szept. 26. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem több oka lehet.

Azt javaslom, forduljon pszichológushoz.

2015. okt. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!