Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol tudnék barátokat szerezni,...

Hol tudnék barátokat szerezni, ha sokat dolgozom és nem vagyok bulizós típus? Interneten lehetséges? 21L

Figyelt kérdés

Nem vagyok antiszociális azt leszögezném. Szeretek emberekkel beszélni, ez a munkám része is, viszont koromhoz képest hamar munkába álltam, és a volt gimis/főiskolás barátaim már felém se néznek...

Más élet a dolgozó embereké, és ezt sokan - iskolások - nehezen dolgozzák fel, hogy ritkán érek rá, de azért szívesen beszélgetnék valakivel esténkén telefonon, és olykor találkozgatni.



2015. szept. 27. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
persze lehet interneten. kezdhetned velem. varom a fotot priviben =)
2015. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Johet nekem is a kep.
2015. szept. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg dobhatnál egy kis töltött káposztát :D
2015. szept. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Beszélgetni,barátkozni velem is lehet :)
2015. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ettől a kérdéstől 50pontot esett a BUX index....
2015. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Senkinek se küldök képet, a kérdésre akartam választ. Barátokat keresek, párkapcsolatom van.

Érdekes a neten mindenhol megkörnyékezni akartak, még lányok is! Ezért kétdeztem, mert ismerkedős oldalakon barátkozni esélytelen volt.

Régen volt időm edzeni ott is volt társaságom, de megszünt a klubb is és a beosztásom mellett esélytelen, nem rendszeres és 10-11órában dolgozom.

Aki tud tanácsot adni az kérem írjon.

2015. szept. 28. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki se akar megkörnyékezni, csupán baráti célból is küldhetsz pár bikinis képet, csak hogy tudjuk kivel beszélünk. Egyébként nem értem hogy miért nem jó ha esténként a pároddal vagy. Neten szinte esélytelen, főleg ha mondod hogy van pasid. Ha nem tudsz a munkahelyeden barátkozni, akkor nem sok lehetőség van máshol.
2015. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es akkor neten nem lehet, ennyi.

Munkatársaim 2szer annyi idősek mint én... a főnököm olyan mint a második anyám :D folyton lecsesz de azért gondomat viseli :)

Szeretek a párommal lenni, de neki is megvan a maga élete, és pont a pasik nem szeretik, ha rájuk telepszik a barátnőjük én meg nem akarok ilyen lenni. Próbáltam kicsit feltalálni magam, de ami nem megy nem erőltetem.

2015. okt. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!