Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek újra önmagam?

Hogyan legyek újra önmagam?

Figyelt kérdés
Kerek 1 éve nem tudok önmagam lenni, sokkal céltudatosabb voltam régebben és magasabb is volt az önbizalmam, miért van ez? szerintem azért, mert gépezésen meg sportoláson kívül nem csinálok semmit.
2015. okt. 5. 21:48
 1/8 maci2000 válasza:
Esetleg mikor nagyobb volt az önbizalmad csináltál valamit gépezésen és sportoláson kívül ? Én a helyedbe megpróbálnám a pszichológust , és erre ne úgy gondolj , hogy megbolondultál és azért jársz oda , az megint más :D
2015. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dilidokinál már voltam, de az csak felírt ilyen hangulatjavító pirulákat, lehet inkább el kéne mennem melózni :D
2015. okt. 5. 22:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként alkottam, írtam sokat
2015. okt. 5. 22:52
 4/8 maci2000 válasza:
Erre már nem igazán tudok mit mondani , hogy a munka segíteni fog-e ? Nem tudom. Baráti társaságod van , hisz az író féleségek általában elég zárkózottak :D
2015. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim csak távoliak és azokkal se mindig beszélek, mert ha én nem keresem őket akkor ők se engem :D Zárkózott vagyok sajnos és az írás az megkönnyít mindent.
2015. okt. 6. 19:36
 6/8 A kérdező kommentje:
de most itt az idő, hogy verset írjak Antidepresszáns címmel az önbizalomhiány ellen :D
2015. okt. 7. 01:06
 7/8 maci2000 válasza:

Ez lesz a probléma , sürgősen barátokra van szükséged!

Magány

A magány csupán illúzió ,bárkibe meglelheted barátot

Szív a szív nélkül nem élhet e világon.

S midőn e tájon nem te vagy az egyetlen magányos lélek

Könnyen barátra lelhetsz s köszönhetsz a szerencsének.

2015. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen igazad van, nekem csak képzeletbeli barátaim vannak, de ideje lesz húsvér emberekkel kapcsolatot teremteni.
2015. okt. 8. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!