Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki egy youtuberbe lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és lány, sokat (vagy inkább rengeteget) szoktam videósokat nézni youtube-on, egyikőjüket már több mint egy éve követem. Amikor láttam az első videóját, azt gondoltam róla, hogy ez egy idióta, és nem iratkoztam fel rá. Aztán egyszer eszembe jutott és újra rákerestem, feliratkoztam rá, és megnéztem a többi videóját is, tetszett hogy nem nagyképű, önmagát adja, imádja a követőit, jó a humora, nem önző, nem akar olyan videót kiadni a kezei közül,ahol rossz a hangulata, és hogy helyes és fiatal. Mi a véleményetek erről? (ja. és ha valaki kitalálja hogy ki az, akiről beszéltem az kap egy csokit :D )

2015. okt. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint szerelmesnek lenni egy sztárba. Én is rengeteget nézek youtubeot, mondjuk szerelmes még egykükbe se voltam:d meg sztárba se, de végül is érthető. de azt tudd, hogy ők oylan képet alkotnak magukról amit akarnak...szemtől szembe elég valószínű, hogy nem éppen olyanok mint amilyennek megismerted őket:)
2015. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem szokatlan, majd 1-2 év múlva kinősz ebből. Amúgy Unfield?
2015. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi...13 éves vagy, a legtöbb 13 éves bárkibe képes beleszeretni, de remélem nem Unfield szennygyáros Patrik, mert akkor sürgősen nődd ki...
2016. jan. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!