Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nem bírom ezt, mit csináljak?

Már nem bírom ezt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, már nincsenek barátaim az a baj, mindig olyan társaságba keveredtem ahol nem éreztem jól magam, és nem tudnak megérteni az emberek most sem. Gimiben is a másik osztály volt jó, de oda nem tudtam beilleszkedni, pedig vágytam nagyon, annyira értelmesek voltak. Akikkel összebaràtkoztam, nem lett hosszabbtavú a dolog.

Szépnek, aranyosnak tartanak mások, de mégsem tudok hosszabb távú barátságot kialakítani. Az a baj hogy aki akar tőlem valamit az csak kapcsolatot!! akar, de barátkozni egy sem!

Ehhez hozzátartozik hogy introvertàlt és leszbikus vagyok, sőt amikor megyek a városba néha rámtör a pánikroham, félek mindentől.

Ezeket így egyben még senkinek nem mondtam el. De szar érzés hogy nincs legjobb barátnőm/barátom, akivel mindent megbeszélhetek, körülöttem meg mindenkinek van.

Külsőre ha valaki meglát, egy normális lányt lát, de belül össze vagyok törve.


Pszichológus segíthet? Vagy melegbaràt helyre járjak el? Oda meg félek egyedül elmenni az a baj.



2015. okt. 28. 18:29
 1/6 anonim válasza:
Ha gondolod, én szívesen alakítok ki csak barátságot Veled ;) 17/L/L
2015. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ezt mintha én írtam volna. te honnan írsz? ha gndolod szivesen meghallgatom a problémáidat:)
2015. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod nekem is írhatsz, hasonló helyzetben vagyok én is. Sajna megoldást nem találtam még rá, de szívesen beszélgetnék róla :)
2015. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szeretned en is szivesen meghallgatlak :)

18/L

2015. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en detto ugyan igy vagyok. :( fogalmam sincs hol kellene kezdeni. ez ilyen idoszak. en is tanacstalan vagyok.
2015. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is írhatsz :)

3 és fél éve stabil párkapcsolatom van, szóval biztosan nem akarok majd többet beszélgetésnél :D

Ráadásul nekem is volt hasonló pánik-időszakom, igaz, más okból kifolyólag...


21/L/L

2015. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!