Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találhatnám meg az igazi...

Hogy találhatnám meg az igazi célomat az életben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék valamiben a legjobb lenni, de nem tudom, hogy hogyan csinálhatnám. Cél nélkül nem tudok létezni.
2015. nov. 1. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, ha sok mindent kipróbálsz.:) Képzeld el az életet, hogy mit csinálnál a legszívesebben, ha a pénz nem számítana, lehet ez akármilyen furcsa hangzású, olyan ami lehetetlennek tűnik, de azzá szeretnél válni, ha ez megvan, akármilyen lehetetlen cél is, csak minden nap tegyél érte, hogy közelebb kerülj hozzá, és egy nap el fogod érni, hidd el;D Pl a haverom vbs boxoló akar lenni, én színész akarok lenni Amerikába, mások által ezek mind nevetséges dolgok, de minden nap teszek érte, hogy közelebb kerüljek hozzá.. ha nem jön össze, legalább tudok miért cselekedni minden nap, sosem unatkozom..:) De én csak optimistán, pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, szóval menni fog.:D
2015. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gamersrác válasza:
Legyen önbizalmad. Ez az életben a legfontosabb.
2015. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom megfogadni:)
2015. nov. 14. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy egy amazonaszi törzsben lévő egyénnek milyen céljai lehetnek


ez komoly erőd adtad

2016. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!