Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki fogok futni az időből?

Ki fogok futni az időből?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Kimarad a tinikor az életemből.Sosem ittam,drogoztam,vagy cigiztem,barátnőm sem volt,még egy buliban sem

voltam soha.


Bár jobb is,hogy azokat a káros szenvedélyeket kihagyom.


Nem azért van ez,mert nem akarok élni!Félénk vagyok,és ez nem hagy élni.



2015. nov. 2. 10:33
 1/10 anonim válasza:
Szia, figyelj, te ilyen vagy, ez nem jelenti azt hogy nem változhatsz abba az irányba amelyikbe szeretnél, de jobb lesz elfogadni magad olyannak amilyen vagy, kezdj el megbékélni önmagaddal :) és ha saját magaddal meghaverkodsz onnantol kezdve sex, drogs, rock'n roll, habár hidd el nekem , nem olyan jó ez, sem a drogok, sem pedig a barátnő, (ami a pénztárcát illeti ) . 17 vagy :) Idővel mindent megtapasztalsz, a félénkséged pedig ha ugy érzed h lekell győznöd, akkor győzd le! Ha gondolod irj privátban, és dumálunk, 1 beszélgetés mindig sokat segít.
2015. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Álj, most az a baj hogy nem ittál meg drogoztál még 17 évesen?! Nem maradtál le semmiről...17 éves vagy ember. Inkább tanulj, aztán dolgozz és közben élj.
2015. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Csak éreztetni akartam,hogy mennyire élettelen vagyok,hogy kimaradnak azok a dolgok,amiken úgy általában keresztül megy egy tini...az a "tombolós"élet.

2015. nov. 2. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok csak 19/F. Örülök hogy sosem drogoztam, ittam, cigiztem még (nem is akarok). Amúgy rengeteg muszlim férfi él a világban, nyugodj meg, ők sem isznak meg cigiznek mert nekik tiltva van.
2015. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Ne ezen legyen már a hangsúly!

Félreértelmezitek a kérdést.

2015. nov. 2. 12:44
 6/10 anonim válasza:
akkor min legyen a hangsuly? igen, 1 élettelen nyomorék vagy , ha igy fogod fel... ha nem tetszik, akkor változtass.
2015. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Önismeret mélyítés.

Azon keresztül a saját céljaidnak, valamint az azok közötti sorrend (prioritás) egyre élesebben látása.


Ha arra jutsz, hogy neked a lelkivilágod önmagában való átélése sokkal fontosabb, mint a külvilágban élni (más szóval ha rájössz, hogy, tegyük fel, introverált vagy inkább), az is rendben való, sőt, az introvertáltak között több az igazán értékes személyiség.


Bár mindennek meg van a hátránya is, nem csak előnye. Kérdés, h kinek épp mi az, ami jobban megéri, mertpl több az adott szempontból vett előnye, mint hátránya.


Esélyesen te introvertált vagy, aki majdnem ennyire extrovertált igényű is, és az extroverziódat nem tudod megélni rendesen. Az okai észebn önismeretedmélyítésével feltárhatod.


Más részét pedig művészi alkotáson át. Próbálkozz, ENGEDD EL MAGAD ALKOTÁSKOR. Ha mégse meg az egyik művészeti ágban, akkor próbáld egy másikkal. Ezek rendkívül hatékonyan segítik az önismeret mélyítését.


Lehet az tánc, ének, zene, versírás, vagy más alkotás.

2015. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* Az okai részben
2015. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem nem feltétlen kell ilyen "tininek" lenned. Ha félénk vagy,akkor keresned kell magadnak más elfoglaltságot,ami érdekel,ami felvidít,feldob.

Én is félénk,visszahúzódó típus vagy és én sem iszok,cigizek,bulizok.


Végül is,válaszolva a kérdésedre: Nem,nem fogsz kifutni az időből.

Bár én azt javaslom, hogy próbáld ki a bulizást meg az ivást(mértékkel), hogy később nehogy megbánd. (A cigizést azért nem írom ide,mert nagyon ellenzem :$) (Persze nem kötelező.)

2015. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem futsz ki az időből. Aki fiatalon nem szórakozza ki magát, az majd érett korában fogja magát kiszórakozni. És az sokkal jobb. :)
2015. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!