Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még esélyem a szerelemre?

Van még esélyem a szerelemre?

Figyelt kérdés

Volt már jó pár kapcsolatom...jól megvoltunk, de nem lobbant fel bennem a szerelem úgy igazán. Nagyon szeretnék szeretni,de sosem sikerült eddig. Lehetséges, hogy nem tudok szerelmes lenni, vagy hogy valaki ne tudjon?

Alkudjak meg? Elvagyok keseredve.


29/N



2015. dec. 5. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelemnek nem is kell lobogni. Olyan embert keressél, akivel jól érzed magad és mondjuk tetszik is.
2015. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokakban fellobban a szerelem egy teljesen rossz, később csalódást jelentő kapcsolatban, ebben így nincs semmi elkeserítő.

Nem tudom, hogy lehetséges-e, csak azt, hogy ez nem egy "probléma" szerintem, avagy csak amolyan túlreagált női problémák (nőként mondva ezt:)) ami mögött csak annyi áll, hogy nem tudod mit akarsz. Ha pl. akarnál egy jobb kapcsolatot, valakivel aki szebb, stb. azért tenni kell, ha igazán akarod, pl. felvállalsz egy kockázatot egy bizonytalan kapcsolatban, ahol "szereted" a másikat. Talán ezek olyan elvárások, amit nem kínál épp tálcán neked senki, de ha ezt várod el a szerelmes kapcsolatoktól, akkor szerintem biztosan csalódhatsz.:)

2015. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!