Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom ha látnak sírni.14éves...

Egy lany2124 kérdése:

Utálom ha látnak sírni.14éves lány vagyok és sosem tudom magam rendesen kisírni valahol mert valaki mindig itt van. Ha egy sírós filmet nézek nem merek bőgni mert meglátnak. Ha bekönnyezek akkor gyorsan letörlöm. Ez nem tesz jót nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tesz jót neked ez és sírnod kell, akkor beszéld meg a saját fejeddel és ne érdekeljen, hogy látnak-e... Sírni normális dolog, ha nem csinálod lépten-nyomon.
2015. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Néha nekem is nagyon jól esne, ha végre jól kisírhatnám magam. Ma, ahogy végre véget ért a hét, kijött belőlem a sok stressz, úgyhogy bezárkóztam a fürdőszobába, és addig zokogtam, amíg meg nem nyugodtam. A megható filmeken nyugodtan sírj! Az a jó, ha sötétben nézed :) de legalább a többiek ilyenkor nem kérdezgetik, hogy mi a baj. Ez amúgy máskor sem szokott segíteni. Szóval, a kérdésre válaszolva: a WC egy olyan hely, ahol mindig egyedül vagy :D
2015. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legutolsó kommentelő köszönöm a választ habár elég furcsa lesz majd hogy már egy fél órája csak a vécén ülök :D
2015. dec. 12. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Mármint a család lát meg téged mert nincsen saját szobád és hozzá saját kulcsod?

Egyébként én is sokszor sírtam fiú létemre, sunyiba csak, mert a családom érzelmi intelligenciája nem túl magas... :D 21/F

2015. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van saját szobám de nincs hozzá kulcs. Amúgy nem konkrétan a családomról van szó,hanem bárkiről pl. a barátaimról. Kb egy éve volt egy viszonzatlan szerelmem na akkor suliba egész nap bőgtem volna,de zavart,hogy ott vannak.
2015. dec. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!