Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye nem csak én látom így a...

Ugye nem csak én látom így a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Amikor két fiatal találkozik. Mondjuk egy férfi és egy nő. Ugye alapból az jutna eszembe, hogy a nő kecsesen vagy visszafogottan, rendesen köszön, a pasi meg férfiasan, határozottan. És mit látni ma? Ha mondjuk bemész egy marketing irodába. A férfi behajlított lábbal, oldalra biccen, és köszön egy ilyen laza csajos szia-t, mint egy szégyenlős kislány. A nő meg határozottan rámordít, hogy CSÁ. Szóval csak nekem idegen ez az egész?


És úgy egyébként nem mű ez a világ? Amikor ilyen fiatal gyerekek elkezdenek beszélni a hight-tech, informatikai, akármilyen dolgokról, bennem az fogalmazódik meg, hogy és? mitől leszek speciel én előrébb? mitől lesz előrébb az emberiség ezzel? Kicsit olyan gagyi és mű szerintem ez a modern felfogás.


Pedig én is modernnek vallom magam és én is 25 éves vagyok. Vélemény?


2015. dec. 16. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Olvasd el Hamvas Bélától a Világválság című művet. Az segít megérteni ezt a helyzetet is.
2015. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a tesztoszteron fokozót az ilyen srácoknak meg napi 100 fekvőtámaszt. Az majd helyrerakja.
2015. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"És úgy egyébként nem mű ez a világ? Amikor ilyen fiatal gyerekek elkezdenek beszélni a hight-tech, informatikai, akármilyen dolgokról, bennem az fogalmazódik meg, hogy és? mitől leszek speciel én előrébb? mitől lesz előrébb az emberiség ezzel? Kicsit olyan gagyi és mű szerintem ez a modern felfogás. "


Ha nem lenne így elk×rva a közoktatás, akkor azok közül a gyerekek közül kerülhetne ki a következő Steve Jobs vagy Bill Gates vagy Mark Zuckerberg.


Nem tudom téged mi érdekel, mivel foglalkozol, de gondolom odáig lennél meg vissza, ha valaki a jelentőségét firtatná.

2015. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ezek a mai fiatalok már semmit sem tisztelnek, mi lesz így a világgal?" - ez olvasható egy ókori templom falára vésve, amit egy elkeseredett egyiptomi pap írhatott 3000 évvel ezelőtt. Nemrég találták meg...
2015. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mű. Csak őket azok érdeklik.
2015. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék feleannyira érteni a kütyükhöz, mint a mai tizenévesek. Főleg, ami a programozást illeti.
2015. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!