Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szüntethetném meg a...

Hogyan szüntethetném meg a boldogtalanságom forrását, ha egyszerűen tudom hogy csak a fejemben léteik, még se tudok szabadulni tőle?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg a fejedben a boldogság forrását. Ilyen például a zene. Sok sok zene!
2015. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, hallgass sok jó, vidám, biztató zenét, mindig foglald el magad, soha ne unatkozz, mindennek igyekezz a jó oldalát nézni, legyél mindig kedves és segítőkész, ne öld meg magad semmiképpen és olvass, néha pihenj, aludj sokat, egyél csokit, de ne cigizz, igyál kakaót, vagy kávét, de ne drogozz, igyál meleg teát és csináld azt, amit szeretsz! Nekem elváltak a szüleim, sokat bőgtem aztán mondták ezeket, amit most leírtam. Mondták még azt, hogy csak én tudok a stresszemen változtatni és hogy ők nem tudnak ennél többet segíteni, meg azt is mondták, hogy a dolgokat, amit el szeretnék érni, ne megpróbáljam, hanem igyekezzek elérni. Én eleinte nem hittem nekik és eleinte még meg sem próbáltam változtatni, aztán végülis elhittem, bevált és mostmár ott tartok, hogy az osztályban én vagyok a legvidámabb, én segítek szerintem legszívesebben az embereknek és szinte idiótának tartanak, mert a saját vlágomat élem és tök jól vagyok. Ajánlom neked is! Ja: és még azt is mondták, hogy előbb- utóbb még talán náluk is vidámabb leszek. Na, ez nem vált be de most az egész családnak nagyjából ugyanaz a hangulata. (ne tudd meg, milyen hülye poénok szoktak elhangzani egy apukámnál töltött vacsi alkalmából :D)

És ha szereted a fehérmetált (keresztény rockot, mert ha sátánista rockot hallgatsz, az csak lehangol)akkor ajánlom a Disciplét. Van erős számuk, tupturuptup számuk és ordibálós számuk, tehát minden van, ami rock és nem tuc-tuc. Remélem, sokat segítettem.

2016. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fúúú, mennyit írtam!!!:D
2016. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!