Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek szociopata vagyok...

Szerintetek szociopata vagyok ha nem érdekel ez az egész karácsony dolog?

Figyelt kérdés

Azt mondja mindenki, hogy egy szívtelen állat vagyok amiért nem érdekel a karácsony. Illetve kizárólag a kis borítékokban érkező pénz érdekel belőle.


Nem akarok mennybőlazangyalt énekelni a karácsonyfánál, nem akarok tusfürdőt, zoknit meg olyan könyveket kapni amiket az életben nem fogok elolvasni. Nem akarok ajándékozni, abszolút nem érdekel, hogy kinek mekkora örömöt okozok, pláne nem érdekel, hogy félájultra zabálhatjuk magunkat a családdal. Engem egy dolog érdekel és az a pénz. Szeretet a XXI. században? Hagyjad már...



2015. dec. 23. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, mindenki maga tudja hogy mi jó neki ès mi nem. Èn se szeretem a karácsonyt, ès sem fogok ènekelgetni a fa alatt, meg hülyesègnek tartom ezt a sok kaját, mert ilyenkor úgyse szokott semmit se enni kb senki, mert már ránèzni is rossz ezekre az ètelekre. Az ajándèkos rèszènèl igaz, hogy ilyenkor a legtöbb ember kb csak megveszi az első dolgot ami a kezèbe akad, ès nem èrdekli hogy az illető aki.kapja az most örül e neki vagy nem, ezèrt is vannak.renetegen karácsony után a boltokban. De azèrt azt nem akarom elhinni hogy nem szerez örömet hogy veszel a masiknak valamit amire vágyott ès nagyon örül neki.. Azèrt az szerintem mindenkinek jól esik ha blldognak látja a másikat. A pènz meg.. Igaz, ma már minden a pènz pènz pènz. Nem rossz, mert èn is, ès szerintem mindenki örül a pènznek, ès nagy előtèrbe helyezi mindenki. Neked akkor az okoz őrömet ha pènzt kapsz. Rendben, ez teljesen elfogadható, merz mindenki más. Akkor kèrj azt karácsonyra, azzal legalább nem lehet mellèlőni:D De azèrt mèg hozzátennèm hogy nem minden a pènz, ès igenis van mèg szeretet a 21.században is..

Megkèrdezhetnèm hogy hány èves vagy?

2015. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor én mit szóljak?

Semmi Karácsonyi hangulatom sincs és a pénznek sem örülök.

16 és 6 ezer forint jattokat kaptam az utóbbi napokban.

És semmi.


Elmentem vásárolni belőle magamnak valamit.

Nézelődtem.

Nem tetszett semmi.

Nehezemre esett elkölteni.


Szóval én megértelek.


Furcsa, mert ha nincs senkid és mondjuk külföldön kell töltened a Karácsonyt munka vagy iskola miatt,

akkor egy kicsit átértékelődik benned a dolog.

És vágynál a megszokott zabálásra.

A ronda zöld zoknikra.

A családod idegesítő tagjai is hiányoznak akkor kicsit.

2015. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Spilerke ***** válasza:
Enged sem érdekel nagyon, akkor én is szociopata lennék? Én még a többi ünnepet sem szeretem nemhogy a karácsonyt. Az, viszont egy kicsit szomorú, hogy nem érdekel semmi a pénzen kívül, és ilyen hideg vagy másokkal szemben. :D
2015. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre meg lehet érteni a felfogásodat, hozzáállásod. Én ezt el tudom fogadni, nemigazán találok benne kivetnivalót. Szerintem rosszabbnak gondolod a helyzetet, mint amilyen valójában. Ne légy túl szigorú önmagadhoz, szerintem tökre érthető, hogy miért gondolod így.
2015. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!