Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi, hogy mit jelent amikor ott van az a fiú akibe szerelmes vagyok es jon az apja aki matrac árus (a valóságban nem) es segítünk neki bevinni a matracokat az iskolába (ahova járunk) aztan jonnek a nagy szülei, akik eppen cigiznek es a nagyapja idegbeteg es a nagyanyja mondja, hogy nyugi, ez nala megszokott?
2015. dec. 26. 13:57
 1/1 anonim válasza:
szia . szerintem ez csak annyit jelent hogy nagyon szereted , nagyon vágyódsz azután a fiu után :) szeretnéd megismerni a családját , szeretnél része lenni . szerintem sokat gondolsz rá és emiatt van ez az álom + tudod van hogy az agy néha álmunkban mindent amit talál összekever . ;) és is sokat álmodom arról aki tetszik , szinte minden éjjel .
2015. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!