Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez valamilyen betegség lehet,...

Ez valamilyen betegség lehet, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor vendégek vannak nálunk, akkor ugye kínálni kell őket egy kis szeszes itallal is. De amikor nekem kell kínálni őket, akkor olyan furcsa érzésem van és ezért csak a szüleim szoktak kínálgatni. Még ha van valami ünnep, akkor csak a szüleim kínálgatnak, én nem merek. Meg ha elmegyek anyumékkal társaságokba, akkor nem nagyon szoktam beszélgetni. Meg ha valahova el szeretnék menni, akkor nehezemre esik megkérdezni a szüleimtől, hogy elmehetek-e. Mi a baj velem? Ez valamilyen betegség lehet?

2016. jan. 3. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szégyenlőség. ahogy nézem majd elmúlik
2016. jan. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Mikor fog ez elmúlni? Tudok ez ellen valamit tenni?
2016. jan. 3. 06:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondlom hallottad már azt, hogy "Teher alatt nő a pálma". Nos, ezt tudod tenni :)
2016. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2016. jan. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!