Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki tud módszert, hogy...

Valaki tud módszert, hogy győzzem le a lustaságot?

Figyelt kérdés
Szóval mindig tök laza voltam, és nem nagyon foglalkoztam az elvárásokkal, konkrétan az iskolaiakkal. Na ezzel az a bajom, hogy már magamnak sem felelek meg. Szeretnék jobb jegyeket. Lényegében sok időm van és sosem csinálok semmit, de hogy tudnám magam rávenni a tanulásra? A másik nagyon régen kosaraztam kb. általános iskola második osztályában, de befejeztem mert az idősebbek mindig szekáltak. 16 éves vagyok és újra el akarom kezdeni, de nem ugyanabban a csapatban. Egy barátom ajánlotta Güssinget ahol ő játszik, és voltam is edzésen, de nagyon semmit sem értek mit kell csinálni. Ott mindenki több éve jár és fél szavakból értik mi a feladat, én nem. Valaki volt ilyen helyzetben, könnyen meg lehet szokni? Ezen kívül jártam külön angol tanárhoz, de úgy érzem semmit sem fejlődtem, valaki tudna egy módszert hogy segíthetnék rá még a külön órákra? (Jól megy az angol az iskolai órákon unatkozom) A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 11. 20:20
 1/1 Ippan válasza:
A lustaságodat egyegyedül te tudod legyőzni, méghozzá nagy akarat erővel. Ilyenkor hiába mond bárki bármit, mert ha nem akarod vagy nincs kedved megfogadni akkor úgy sem fogod. :)
2016. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!