Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire jó az önbizalom?

Mire jó az önbizalom?

Figyelt kérdés

Nem lesz tőle szebb arcod. Nem lesz tőle jobb alakod. Ugyanúgy hányni fogtak tőled ha csúnya vagy.

Attól hogy azt hiszem hogy érek annyit mint egy szép ember attól még nem érek annyit. Kevesebb a piaci értékem így kevesebb irántam a kereslet. Persze minden embernek más a szépsége, mint ahogy minden országnak más a valutája. De ott is van nagyon erős és nagyon gyenge valuta ugyanúgy mint a szépségnél. Ha mindenkiben va szépség, hát jó, bennem is van de olyan gyenge hogy semelyik nő se fogadja el, ugyanúgy mint a gyenge valutáknál.

Így termékként nem kelek el. A termék amelyik nem kel el pedig felesleg, selejt.

Ezen NEM változtat az önbizalom.

De tényleg, mire jó?

Mert sztem semmire.



2016. jan. 13. 21:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

egy önbizalom hiányos csúnya vs önbizalommal teli csúnya között van különbség elhiheted akinek van önbizalma előbb fog elkelni.

ha egy terméket úgy hirdetnek meg, hogy szar a másikat szarrá reklámozzák melyiket veszed meg?:D

2016. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ha kiderül hogy a termék szar, kidobják, és többet nem vesznek olyat

ugyanígy az embereknél

2016. jan. 13. 21:58
 3/14 anonim válasza:
Van önbizalmam sok, ezért lehet az hogy ien téren félek ><
2016. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
de legalább elkelt
2016. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkora hülyeség.

Olyan mint az egoizmus.

Egy gnóm vagyok, de ha félistennek állítanám be magam... na az szégyen lenne.

Az önbizalom nekem az egoizmus szinonimája.

2016. jan. 13. 22:02
 6/14 anonim ***** válasza:
az onbizalom értékesebbé tesz felnagyitja az értékeidet és a hiányaidat akár el is felejtetheti valamilyen szinten elég ha csak abba belegondolsz az önbizalom egy tulajdonság amin lehet változtatni de akkor is tulajdonság na most ha van X ember meg Y ember csak abban különböznek hogy egyiknek van önbizalma másiknak nincs ezért más emberek mások a tulajdonságaik és az lesz sikeresebb a lányoknál akinek van önbizalma mert elhiszi magáról hogy sikerülhet (persze jo a realitas talajan maradni) mert látja megában az értéket és ki tudja emelni az önbizalommal mert tudja hogy az neki van és kezd vele valamit mig akinek nincs önbizalma nem hiszi el magáról hogy értékes nem tudja kamatoztatni ha te nem hiszed el magadról hogy érsz valamit nem várhatod el mátol sem hogy az ellenkezőjét mondja... olvasd végig és gondolkodj el rajta :)
2016. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egy önmizalommal teli ember tisztában van önnmagával,és tudja hogy mi a jó benne,és ezt emeli ki másoknak is. Az egoista csak isteníti magát miközben azt hiszi magáról hogy tökéletes,holott nem így van.
2016. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

De ne kezdjétek el írni hogy kezdjek el edzeni, izmosnak izmos vagyok. Nem vagyok gyenge FIZIKAILAG.

Maximum lelkileg.

A fejem a ronda.

2016. jan. 13. 22:07
 9/14 anonim válasza:

De jó Kérdező!

Én is így gondolom, hogy szerintem még valaki attól, hogy önbizalommal teli, még nem lesz szebb, csak max nagyképű és beképzelt.

2016. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom....

olyan emberrel még nem találkoztam aki az önbizalmával együtt ne lett volna lenéző, nagyképű egoista

2016. jan. 13. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!