Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire jó az önbizalom?

Mire jó az önbizalom?

Figyelt kérdés

Nem lesz tőle szebb arcod. Nem lesz tőle jobb alakod. Ugyanúgy hányni fogtak tőled ha csúnya vagy.

Attól hogy azt hiszem hogy érek annyit mint egy szép ember attól még nem érek annyit. Kevesebb a piaci értékem így kevesebb irántam a kereslet. Persze minden embernek más a szépsége, mint ahogy minden országnak más a valutája. De ott is van nagyon erős és nagyon gyenge valuta ugyanúgy mint a szépségnél. Ha mindenkiben va szépség, hát jó, bennem is van de olyan gyenge hogy semelyik nő se fogadja el, ugyanúgy mint a gyenge valutáknál.

Így termékként nem kelek el. A termék amelyik nem kel el pedig felesleg, selejt.

Ezen NEM változtat az önbizalom.

De tényleg, mire jó?

Mert sztem semmire.



2016. jan. 13. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az önbizalom nem egyenlő az egoizmussal...az egoizmus annyit tesz hogy mar annyi önbizalmad van hogy tokeletesnez hiszed magad...ha önbizalmad van akkor van egy reálius képed magadról tudod mire vagy képes és mire nem milyen vagy én milyen nem és milyen kaliberű lány az akinel probalkoznod kene ez egy raális kép az egoizmus kicsit sem reális
2016. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha ez az önbizalom definíciója akkor nekem is van. Tudom a jó tulajdonságaim, például hogy jól tudok angolul.És a rosszakat is, például hogy undorítóan nézek ki. Reális képem van arról is hogy milyem barátnőm lehetne: semmilyen.
2016. jan. 13. 22:36
 13/14 anonim válasza:

Küldj egy képet magadról, kíváncsi vagyok milyen kinézet az az "undorító"


Én egy olyan fiúba vagyok szerelmes, akinek szép az arca, de alacsony is és csontika is, szóval no para


De mondom, küldj egy képet privátban, majd én leírom a reálist

2016. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A boldogsaghoz -es, hogy konnyebben tud megtalalni a jot magadban es masokban (is!)
2016. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!