Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszatérő álmom hogy saját...

Visszatérő álmom hogy saját magammal harcolok ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi a válaszért!Nem trollkodok.


Nagy valószínűséggel sűrűn harcolsz önmagaddal.


Egy bölcs szerint nincs nagyobb harcos annál,aki legyőzi önmagát.(vágyait,ösztöneit,indulatát)Átlépi képességei vélt határait.


Légy ebben hős!


Néhány taktikai ötlet:


Szeretned kell önmagad,mert az erőt ad!

Tartsd be erkölcsi szabályaidat,mert az a te pajzsod!

Nincs elvesztett harc,csak vesztes csata.

Ismerned kell ellenfeled,s erre használj tükröt!(barát,családtag,ellenség)

2016. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fingkirály ***** válasza:
Érdekes, nekem egészen tegnapelőttig nem volt ilyen álmom, akkor viszont valóban pont ugyanez volt, hogy valami gengszter pisztollyal megtámad, némi dulakodás után elveszem a stukkert, ráfogom a fellökött emberre, az felnéz rám és ÉN vagyok...és nemtudom mit jelenthet...
2016. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bátori Zoltán köszönöm a választ, nem sokkal az után hogy felismertem azokat a dolgokat amit említettél ez megoldódott a probléma és ehhez nagyban hozzájárult az is, hogy elkezdtem kyokushin karatézni ahol szintén szembesítettek ezekkel a dolgokkal. Úgyhogy köszönöm még egyszer a választ!
2016. jan. 20. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy segíthettem,és megismerted,hogy az álmaink nem hazudnak,csak értenünk kell nyelvezetét.

Légy hős!

2016. jan. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!