Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magas lányok, ti szeretitek,...

Magas lányok, ti szeretitek, hogy magasak vagytok?

Figyelt kérdés
Én gimiben féltem,hogy mennyit növök még,de 17 évesen megálltam,azóta 55 kg és 175 cm vagyok,és mostmár szeretem,hogy így megnőttem. 22/l

2016. jan. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően szeretem hogy magas vagyok. Sok ember feje felett ellátok. Persze a régi trolikon folyton bevertem a fejem.

Én egy kicsit magasabb vagyok nálad: 186 cm, 25/L

2016. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen,a buszokon én még most is néha beverem a fejem vagy lefejelem a lógó kapaszkodókat
2016. jan. 28. 15:39
 3/6 Mustela Putorius válasza:
Én nagyon nem szeretem. Pedig csak 173 vagyok, de így is mindenhol én voltam a legmagasabb, ráadásul van rajtam jó pár izomköteg is a rengeteg sporttól. Nem merek magassarkút felvenni, mert úgy már égimeszelő és kidobó vagyok egyben. Egyszóval, KI NEM ÁLLHATOM. 19/L
2016. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy beleszólok, csak szeretném kifejezni, hogy imádom a magas lányokat, és imádom az izmos lányokat is. Hátha ez segít, hogy jobb kedvetek legyen, akinek nincs :D
2016. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van amikor idegesít, van amikor a kezemre játszik. Konkrétan a tanár második keze vagyok. Gondolom tudjátok miért, de ha valakinek nem esett volna le, rám jobban hallgatnak a lükék...
2016. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BexiSzJGBábel válasza:
Én 13 évesen vagyok 1,75m. Szóval... De élvezem.
2017. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!