Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Diákok! Ha betegek vagytok,...

Diákok! Ha betegek vagytok, akkor legalábbis milyen tünetek kellenek, hogy otthon maradjatok? Pl. Már ha a torkotok fáj, akkor is, vagy csak ha lázasak vagytok? Mivel fordultok orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 14:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és leírnátok, az élekorotokat, nemetek és h milyen tanulók vagytok?:)
2010. márc. 29. 14:10
 2/8 A kérdező kommentje:

Am én jó tanuló vagyok, és ritkán vagyok beteg de ált már egy tokofájással +rossz közérzettel otthon maradok, mivel a suli nagyon lestarpál és már ezt sem bírom.:S Ez gáz?

jah és 18/L

2010. márc. 29. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nem vagyunk egyformák. Én ha lázas vagyok se maradok otthon általában. Rosszabb behozni a lemaradást mint inkább betegen suliba menni. Ha meg nagyon nem vagyok jól, akkor fogom magam és hazajövök.

Orvoshoz meg csak igazolásért járok.

18/L (átlagosan jó tanuló vagyok)

2010. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég ha nincs kedvem menni :P Elmegyek orvoshoz, előtte elszívok vagy 3 szál cigit, attól piros lesz a torkom (pláne télen) aztán kész az igazolás :D

16/F (nem túl jó tanuló)


De te ne csináld ezt XD

2010. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem anyum,csak akkor engedi meg,hogy itthon maradjak,hha lázas vagyok. A hányás,hasmenés-nél is azt mondja,hogy menjek,de azt általában csak szinlelem xD :D

15/L ( 4.5 az átlagom :D)

2010. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én csak akkor szoktam régen, mikor szédültem és nem tudtam egyenesen menni, na persze ez lázzal is járt ált. Több kifogás nem volt.
2010. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másfél hetes köhögés után már elmentem orvoshoz, amúgy náthával, hőemelkedéssel, kisebb lázzal még elszoktam menni. 4,6 az átlagom. 15/L
2010. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

lázzal,hasmenéssel,hányással otthon maradok,és megyek orvoshoz.

4,7 átlagom.17/L

2010. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!