Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fáj egyeseknek ha...

Miért fáj egyeseknek ha valaki gazdag?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 16:04
 1/1 anonim válasza:

Mert vannak olyan gazdagok akik ezzel fel is vágnak. Illetve sokan vagyunk, akik albérletben élnek és igazából nem "fáj" ha valaki gazdag, csak lehet hogy egy picit irigykedünk,hogy nekünk nincs kerti medence stb. De ha valaki úgy gazdag , hogy fújja hogy mennyi mindene van, meg igaz hogy tavaly karácsonyra már megkapta , de idén is kap egy hatszáz-ezer forint értékű laptopot. És hasonlókat hangoztatja minden nap akkor ez nekünk "szegényeknek" nem fáj, csak idegesít. Kedvencem ha van egy 17 éves lány vagy fiú és ecseteli hogy mennyire gazdagok. Nem drága barátom! Anyu, meg apu gazdag! Ők dolgoztak meg érte!!Te még tanuló vagy!

Nyilván ha van egy fiatal akinek a szülei gazdagok, de ezt nem pedzzegeti, illetve nem azt fújja,hogy nekik hány házuk van, meg Hawaii-on weekend ház, meg full hd-s hajlított 180 centis tévé a vécében, akkor nincs semmi para. Már ránézére lehet tudni, hogy ki a gazdag és ki nem. Ezt nem kell még azzal fokozni, hogy tudtára adjuk a szegény népnek , hogy nekik mennyi minden nincs. Érted?

Egyáltalán ki ma gazdag? Én gazdag vagyok? Albérletben lakom, van tévém telefonom x-boxom..stb. De nem! Nem vagyok gazdag!

Nekem egyébként nincs bajom a gazdagokkal, néha jót mosolygok egyik ismerősömön aki fel vág ezzel,de úgy zömében (gazdagok akiket ismerek) nem nagyon adják a tudtomra hogy én nem vagyok gazdag.:)

2016. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!