Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez még belefér vagy már...

Ez még belefér vagy már botrányos? 14 éves lány

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok lány!kezdem az elején ..... én nem jöttem ki soha sem a kortásaimmal általában 2-3 esetenként 4 évvel idősebbekel tudok jol megleni.ez lehet azert van mert én bátyámnak akkartam mindig is megfelelni ő a példaképem,ő 19 éves de 22-23 éves barátai vannak. Ez nem csak en mondom magamrol ofőm behivta a szűleimet es elmondta nekik hogy rajzam létszik hogy kinézetre azzaz testileg és szellemileg sem vahyok egy szinten az osztálytársaimmal stb... az a lényeg hogy elkezdett szét csuszni az életem szépen lasan de biztosan iskolát válzottam evközben es az előző osztászomban/iskolámban talláltam magamnak embereket akikkel elvagyok de itt hat meg egy szot se szoltam én es a legjobb barátnőm letűnk a büdöss qrvák de tényleg .... panik romamokat kaptam anhol orák előt egyik angolorán sirtam is de szerencsére meg senki se látott sirni az exemen es a legjobb barátnőmön kivül.nem én vagyok a hülye nyomorek. De az a lényeg hogy most shilveszterkor nahyon csunyán berugatam nem igy indult az este 3an voltunk lányok en a legfiatalabb edig mindig ilyen tipikus csajos esteink voltak de iden adtak egy üceg peszgőt barátnőm szölei uttánna elvittünk megeszet majd felcsempésztünk egy kikört es három keritésszagató pálinlát mindent megittunk na kebzelhetitek es ez volt az első... utánna két hetel a vátosban ujra ..majd ujra.. muthet penteken is csunyán bebasztam....de nem is tudom szepen lasan depreszios lettem aki ismert fél eve ugy ismert hogy folyton pörgök nevetek boldog vagyok most pedig vagtostamnmagamat iszok cigizek de csak ritkán . Estudom hogy ez mind nem célra vezető es nem egeszséges de mindig tudatom nál vagyok es van egy olyan problemám amit nem tudok meholdani es nem oylan durva diszlksziás vagyok meg diszgráfiás de anyira megbehetit egy csomo lindetnt es egy eleg elit suliba járok ami tele van cigisel.meg alkeszel meg füvessel mert máshogy nem birják az elvárásokat.... nem tudom es nagyon nehez ....de fontos nem akarok egy alkoholista qrva leni es 16 eves korom uttán akkarom csal elvesziteni a szüzesegemet egy barátom volt meg csak meg senkinek nem hoygtam hogy letapizzon tudom ha mindenki megkaphat akkor csak egy darab huss leszek.... SZERINTETEK EGY ILYEN KORSZAK KEL EGY TINILÁNYNAK ES NORMÁLIS CSAK NEM A 14 EVESEKNEK VAGY EGYÁLTALÁNN NEM MERT SENKITÖL NEM TUDOM MEGKÉRDEZNI?

2016. febr. 16. 21:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Válaszolók kerlek titeket kor es nem megadására!!köszi
2016. febr. 16. 21:57
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Drága! te ugyanolyan kis ostoba tizenéves tinédzser vagy 14 éves gondolkodással mint a sok másik akik azt hiszik, hogy 14 évesen menő berúgni, menő vagdosni magad, és persze sokkal érettebb a koránál. Elárulom, nem vagy semmivel sem érettebb. Csak egy lázadó gyerek aki azt hiszi ő a különleges. Botrányos-e? Nem az, csak nagy szégyen, hogy így viselkedsz. Ha így folytatod nulla leszel.
2016. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En ez ertem ugy látszik nrm voltam világos en eröl senkivel sem beszelek es nem kölönlegesnek erzem magam csak nem jövök ki a kortársaimmal csak az idősebbrkel ... tudom hogy ez nem célravezető de nnem azert irtam ide nevtelenül hogy menőzzek nem érted hanem azert hogy valaki adjon egy ertelmes tanácsot ..mert nem tufok kitöl kerni! De azert köszi a választ
2016. febr. 16. 22:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Huhh.... elég nehéz volt kiolvasni és értelmezni amit irtál...
2016. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kérlek ne gyere ezzel mert diszleksziás vagyok es nagyon nehezeon olvasok es irok es nembtu könyü irnom
2016. febr. 16. 22:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot vársz?? Nos akkor

- Ne igyál alkoholt! 14 évesen még pezsgőt sem szabadna inni

- na cigizz! Ennek később meglesz az eredménye ha nem hagyod abba

- ne vagdosd magad! Egyrészt idióta szokás, más részről, meg a ronda hegek örök életre megmaradnak. Ha gondod van, akkor menj ki egy rétre és ordíts ki a fájdalmad. Vagy süss magadnak tortát, vagy egyél fagyit. Vagy menj el sportolni. A futás is levezeti a stresszt.

-Tanulj! Mert a helyesírásod borzalmas, a végére már nem lehet kiolvasni, hogy mit akartál írni.

2016. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit. A borzalmas írásodra ne legyen mentség, hogy diszlexiás vagy diszgráfiás vagy, mert én is az vagyok, mégis megtanultam írni, olvasni. Neten főleg könnyen megoldható, mert minden helyesírási hibát a gép pirossal aláhúz, így addig javítom ki amíg nincs rendesen leírva. Nem kell gyorsan, kapkodva írni. Mielőtt elküldöd amit írtál, előbb olvasd át, javítsd ki. Gyakorolj a piálás, és vagdosás helyett.
2016. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy betegsekem van erteitek azert nem tudok irni rendesen oke igy születtdm nem tehetek rola es nem eszem csak napi 1000 kcaloriát mert dihetázom es hazajövök a sulibol 5-matek szakörön vagxok utánna pedig este 10 ig tanulok mar a táncot is abba kellet hagynom peig az volt sz egyetlen amit élveztem amiota abba kellet hagynom azota vagyok egyre szarabul
2016. febr. 16. 22:22
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Te még nem józanodtál ki ugye?

Amúgy lerí, hogy mennyire tudatlan kislány vagy!

2016. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Levives a keredeseimre válaszoljatok es ne arta hogy mekkora egy vsicska vagyok oke mwrr eleg szar dolog ugy hogy semi önbizalmam es mind ez lw lehet ugy irni ahogy ti is fogalmaztatok egy tudatlan kislány lwlki világát ne törjetel megjobban ösze es szerintem ami az en hibámy nem fogalmaztam világaosan a vagdosást már abba hagytam gyógyul a karaom akármien jó volt abba hagytam
2016. febr. 16. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!