Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire számít cikinek hogy...

Mennyire számít cikinek hogy 25 évesen a mai napig szeretem nézni a Disney/Pixar meséket? L

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Semennyire én is imádom a meséket, sőt mondok jobbat, ha lesz gyereked, egy nap 2-3 * is meg fogod nézni ugyan azt a mesét... Ha nem szereted, akkor ki fogsz készülni agyilag...

32/f

2016. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Mi harminc évesen ültünk be moziba egy barátnőmmel egy mesefilmre. Élveztük. A mesék nemcsak a gyerekeknek szólnak, felnőtteket is tudnak szórakoztatni.

Szerintem nem ciki. :)

2016. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én munkahelyen még Disney-zenéket is hallgatok, az esküvőnkön az Aladdin "Egy új élmény" c. betétdalára fogunk keringőzni- az én kérésemre-, szóval én nem álltam meg csak a mesék, filmek nézésénél. Eddig mindenki cukinak tartotta, nem cikinek. A sima azonos nemű ismerősök is, de azok meg aztán főleg, akik férfiak és esetleg valami hátsó szándékuk is volt.


Szerintem ezen ne aggódj, azért ez nem egy olyan dolog, hogy szabadidődben a pincébe zárt embereket kínzod, sokan úgy vannak vele, hogy ha nekik nem kell veled végignézniük az összes eddig megjelent Disney egész estés filmeket (khm... szegény vőlegényem...), akkor nekik aztán mindegy.


23/N

2016. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sőt a mai napig imádom a süsüt, az összes része megvan bakelit-en,

Zizi labor - zizi bolygó titka

Zizi űrbázis...

Kis herceg, kék csodatorta, guliver utazásai.

Stb stb hangos könyveket is imádom a mai napig... Ezeken nőttem fel...

2016. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Scream85 ***** válasza:

Én a mai napig (30éves férfiként) szívesen nézek olyan meséket amiken felnőttem. Pl Tom&Jerry, Tapsi Hapsi és az ilyen régebbi mesék.

Én nem tartom cikinek, nem is igazán foglalkozok vele hogy mi a mások véleménye erről. Nekem így jó és pont :)

2016. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lassan 60 éves apám is imádja a Tom&Jerry-t, Hupikék Törpikéket. Mikor otthon vagyunk a szülőknél és reggel korán keltünk, akkor mindig mesét nézünk (26, 28, 31).

Ha apumnak épp nincs más dolga, akkor ő is leül nézni.


Nem ciki. :)

2016. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Gumimacikat kihagytátok! A magyarok se rosszak, pl.: Doktor Bubó.

Kérdező 55 vagyok és nézek rajzfilmet.

A Disney rajzfilmek szépek, a képek és a színek is.

2016. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak alsó korhatára van a filmeknek. :)
2016. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maximum ne kürtöld ki a világnak, ha ennyire zavar....
2016. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!