Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi tesz titeket boldoggá? Mik...

Mi tesz titeket boldoggá? Mik azok a dolgok amik nagyon boldoggá tesznek titeket?

Figyelt kérdés
Kérek titeket, hogy a korotokat is írjátok oda. Köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 14. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A szabadnapok, mikor a családommal lehetek és nem kell suttyó idiótákat eltűrnöm.Valamint ha megvan mindenem, ami kell és egészséges vagyok.
2016. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekeimmel minden rendben. (50/nő)
2016. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor ha sikerül egy olyan hétvéget össze hoznom amit a barátnőmmel tudok tölteni, és még jut időm is egy jó horgászatra. Ilyenkor nagyon boldog vagyok és élvezem az életem, de persze vannak kisebb boldogságaim is pl. amikor egy különleges ételt készítek és belekóstolok, az íze tökéletes azaz sikerrel járt a főzésem. Emellett még akkor is boldognak érzem magam ha a kutyámmal tudok egy kis időt eltölteni vagy ha zenélek, de a zenélést is inkább a nagyon boldog pillanataimba sorolnám csak arra tényleg alig jut időm. ÜDV! 20/F
2016. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!