Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem, miért van, hogy...

Nem értem, miért van, hogy egy-egy dal, zene, annyira magával ragad, hogy sírni szeretnék, pedig férfi vagyok?

Figyelt kérdés
És bevallom, ha néha egyedül vagyok, könnyezem is. Mondok két példát: "Most múlik pontosan" a Csík zenekartól, vagy egy Boban Markovics szám, amit Ruzsa Magdi énekelt: az Ederlezi. Biztosan sokan kinevettek, pedig egy, szinte minden szempontból "normális" külső-belső tulajdonságokkal bíró ember vagyok.(bár azt mondják, az ember saját magát ismeri legkevésbé!) Azt is furcsállom, hogy a feleségemet még szinte soha nem láttam sírni!
2016. márc. 20. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, úgy tűnik, hogy nem érted, bár nem tudom, mit kell ezen érteni, meg miért kell ezt itt megkérdezned.
2016. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"amit máshol nem mertél ,itt megkérdezheted".

am meg ember vagy simán , ne dőlj be az agymosásnak nem szégyen sírni férfiként se.

2016. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnycsatorna-gyulladás
2016. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!