Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » ! Mit kéne tennem? 15 évesen...

Akkor111 kérdése:

! Mit kéne tennem? 15 évesen 162 cm 50 kg vagyok beszoptam az életet?

Figyelt kérdés

Nemsportolok semmit sem sajnos. Nemvagyok szàlkàs sem de a korombeliek mind szàlkás magas ideàlis a lànyoknak semmi férfiasság nincs

Bennem kezdjek el proteineket szedni és tornázni? Segîtene? Màr nagyon elegem lett. Sajnos csak 2 barátnõm volt eddig szégyenlem magam és legszivesebben öngyilkos lennèk mert kilógok a sorból vannak 160 cm baràtaim de azok is férfiasak és szàlkàsak. Nemértem.


2016. márc. 24. 12:50
 1/2 anonim válasza:
Nyugi, nem szoptad be! :DDD Ne aggódj! Kezdj el sportolni, esetleg járj kondizni, egyél sok húsételt... Még amúgy is fogsz változni, még csak most serdülsz. Örülhetnél, hogy már volt barátnőd. 2 is.
2016. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
15? 20 éves korodig annyit fogsz nőni hogy el se hiszed. Egy nyár alatt úgy megnyúlsz hogy hihetetlen. Egyik ismerősöm 16 éves koráig alacsony volt. Olyan 165-170 közötti. 16 éves srácnál azért az nem magas. És most kb 185 a srác. Egy év alatt nőtt akkorát hogy sírsz. :D
2016. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!