Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 évesen lehet rocker, goth...

23 évesen lehet rocker, goth stílusban öltözködni, legalábbis hasonlóan, egyedi stílusban? Nem dedós egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az átlag dolgokat, átlag öltözködést. Kényelmetlennek érzem az egyszerű ruhákat, egyszerű sminket sem szeretem. Ez baj? Nem néznek hülyének?
2010. ápr. 5. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

NEMGÁZ!

sokan öltözködnek még extrémen 30on túl is.

2010. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az életérzés jön be, akkor sztem semmi akadálya. Sokan vannak, akik nálad idősebbek, és mégis úgy öltöznek. Mondjuk munkavállalásnál van rizikója, ha berontasz acélbetkósban :)
2010. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha csak azért szeretnél rockernek öltözni, mert unod a szimpla ruhákat, akkor inkább ne tedd, mert nem érted a rockerség lényegét. Ha nem szereted a rockzenét, és nem azonosulsz a rockerek gondolkodásmódjával, akkor gyakorlatilag mindenki ki fog nézni, és pózernek fognak tartani. Az átlagemberek meg hirtelen elkezdenek majd furán nézni rád... nem egy szerencsés állapot, maradjunk annyiban.


Az extra dolgokat szeretheted anélkül, hogy majmolnál egy stílust. Ennek nem elsősorban a korhoz van köze, hanem a szellemi érettséghez. Inkább próbálj meg saját stílust találni, ne mintákat kövess! Így mindenki jobban fog járni.

2010. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy rockerként, mert rockot (nemzetit is) hallgatok. Nekem a fekete öltözék tetszik, egyedi ruhákkal. Régebben láncokat, szegecses cuccokat is hordtam. Sokan ennyi idősen vagy átlagosan, vagy cicababaként öltözködnek. Azt mindenki elfogadja, ezt nem igazán. Munkahelyen sátánistának hittek először.
2010. ápr. 5. 15:02
 5/13 A kérdező kommentje:
hétvégén így néztem ki: [link]
2010. ápr. 5. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... Akkor meg mi a gond? Te jól érzed így magad, senkinek semmi köze ahhoz, hogy hogy öltözöl. Ha a munkahelyeden nincs egyenruha vagy dress code, akkor miért érdekel, hogy más mit gondol rólad? Ha a munkádat becsülettel elvégzed, akkor nem köthetnek beléd. Persze egyes rosszindulatú embereknek nyilván nem tetszel így, viszont nekik "normális" ruhákban sem tetszenél. Az ilyenek mindig találnak okot a kibeszélésre.
2010. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Phoney ***** válasza:
100%

Nem olyan lehetetlen úgy egyedinek (és mellé akár feketének) lenni, hogy ne nézzenek pl sátánistának.


Válogasd össze úgy, hogy neked is tetsszen, mások meg ne tudják semmilyen kliséhez kötni, és akkor elfogadják. Persze nem egyszerű, ízlés is kell, meg sok ötlet. Nézelődj. Lehet, hogy egy varrónő se árt.

Én pl ma is kilógok a tömegből, pedig nincs rajtam egy ruhadarab, amibe beleköthetne bárki is, és nem is költök sokat rá.

(25/F)

2010. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem szeretek túl átlagos lenni, nem csípem a "márkás, divatos cuccokat", de ugyanakkor visszafogottnak mondanám magam. A rockot nagyon szeretem, viszont az már nekem túl sok, h mindenem tiszta fekete legyen-persze bírom az ilyen embereket és szeretek fekete ruhákat felvenni-de csak mértékkel.:)

Ha jól érzed magad így, akkor ne problémázz ezzel.:D

2010. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szard le hogy ki mit gondol rolad stilusod szerint oltozkogy
2010. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az úgynevezett eldergothok (akik már a kezdetektől ebben a stílusban vannak) mostanában 50 és 60 éves kor között vannak. Ha megfelelő önkritikád van (pl. nem hordasz hollósminket, függönyből varrt szoknyát), nem látom akadályát hogy így öltözz.

Nézz el egy két ilyen buliba, nem te leszel a legfiatalabb :D

2010. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!