Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatnék nagyszerű...

Hogyan válhatnék nagyszerű szónokká?

Figyelt kérdés

Olyanná, mint Hitler.


Jól használom a szavakat, de sokkal inkább a manipulálásra, a teljes befolyás elérésére, valamint az olyan hatás elérésére törekszem. Szeretném, ha a személyem is megragadná a hallgatót, és feltétel nélküli figyelmet váltana ki belőle. Ki akarom használni, hogy buták az emberek. Mikor beszélek, figyelek arra, hogy átéléssel, és olyan körülményesen, de lényegretörően szónokoljak, hogy elhigyjék azt, hoy én értem is azt amiről beszélek, még akkor is, amikor nem.


Szerintetek mi segítene a retorikai képességeim fejlesztésében?



2016. ápr. 4. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehetségnek hívják. Valaki tud. Valaki nem.
2016. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Egy szónok nem a "Tini párkapcsolatok » Szerelem" kategóriában tenné fel ezt a kérdést. De hát, mint írtad, az emberek buták :).
2016. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a ropic a legnézettebb, én feltaláltam magam. :)
2016. ápr. 4. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Gépelni is tanulj meg :)
2016. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az auto-correct cserélte a topicot ropira. Viszont megkérnélek, ha a témához nem tudsz értelmeset hozzáfűzni.
2016. ápr. 4. 14:33
 6/8 Szofi11 ***** válasza:

Végtelenül képben vagy a nagy szónokok témájában, látszik, hogy valóban nem tudást szeretnél, csak hülyére venni az embereket.

Van egy rossz hírem. Ehhez nagyon sokat kell tanulni, olvasni és gondolkodni. Rendkívül összetett feladat, ha nagyban akarsz játszani.

Van egy másik rossz hírem. Ha sokat tanulsz, olvasol és gondolkodsz, előbb-utóbb jó eséllyel egy értelmes célt is találsz majd, ahol nem az emberek átverését célzod meg életed kiteljesedéseként, hanem hogy segíts másokon, létrehozz valami nagyszerűt vagy minőséget szolgáltass.

Én szurkolok neked, hogy a tanulást válaszd és olyan célokat, amelyekkel nem ártasz másoknak.

2016. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olvasok, kultúrálódok, persze van még hova. Hitlert, nem mint diktátor, hanem mint nagyszerű szónokként jelöltem meg. Milliók figyeltek arra amit mondott, és a legfiatalabbtól a legidősebbig összehangolta/kovácsolta a német népet. Én is a vezetői pozíciót szeretném elérni a saját kis baráti körömbe, hogy aztán az idiótákat kiselejtezhessem, a többiek pedig kövessenek. Ezzel persze segíteni szeretnék, mivel látok a srácoknak lehetőséget, és józanésznek sincsenek hiányában, csak az az egy-két illető a rosszra csábítja a srácokat. Páran vannak, akik feltétel nélkül megbíznak bennem, amit én odaadó barátsággal honorálok. Eddig megosztani sikerült az emereket, de érzem, hogy össze kovácsolhatom őket.


Mottóm: ,,A cél szentesíti az eszközt."

2016. ápr. 4. 18:47
 8/8 Szofi11 ***** válasza:

Ismételen hangsúlyoznám, hogy az emberek átverése egy nagyon rövid távú célocska lehet, ráadásul minél szélesebb körben tervezed végrehajtani, annál többen látnak át rajtad. A sok -szerinted- hülye ember között soknak megvan a magához való esze és előbb vagy utóbb átlátnak rajtad.

Hitler a gyűlöletről szónokolt, aki borzalmas beteg gondolatait nem osztotta, arra kettőt találhatsz, hogy mi várt. Annak is olvass utána, milyen ember volt, milyen lelki problémákkal küzdött és hány embernek kellett ezért az életével fizetnie. Olvasgass utána az ember kísérleteknek is.

De tudod mit, legyen ő a példaképed, láss belőle annyit, amennyit szeretnél (amennyit megértesz). Abból, ahogyan fogalmazol tisztán látszik, hogy a környezetedben lévőknek még jó sokáig nem kell aggódniuk miattad.

Aztán ha egyszercsak elérsz oda, hogy sikerül hülyére venned az embereket, akkor majd írj a gyakori kérdésekre, hogy hogyan lehet nem vállalni a felelősséget a tetteidért.

2016. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!