Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez az érzés iránta? Kifejté...

Mi ez az érzés iránta? Kifejtés az alábbiakban

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általában mindig tudom, hogy mit, hogyan és miért érzek, de ezt az érzést most nem igazán tudom hová tenni...

Nagyon nagyra becsülöm, csodálatos embernek tartom, tetszik minden tulajdonsága, amit eddig megismertem, a "bakijait"/amit egyesek idegesítőnek vagy "gáznak" tartanának, én mindig irtó aranyosnak találom, szeretem a mosolyát és a nevetését, szeretem azt, akinek érzem magam a szemében/a közelében. Elszomorít, ha szomorúnak látom vagy úgy érzékelem, hogy problémái vannak, és örülök, amikor vidám, amikor boldognak tűnik. Szeretném, ha boldog lenne, és szívem szerint jóformán bármit megtennék, hogy neki jó legyen. Szeretnék számára jót cselekedni, örömet okozni. Már az is megfogalmazódott bennem, hogy jó lenne, ha ilyen párom lenne. DE valahogy mégse "úgy" tekintek rá. Egyáltalán nem taszító számomra, adott esetben vonzónak/jóképűnek is találom, de nem érzem azt a "kicsattanó" vonzalmat, azt a "tüzet", hogy "menten << elélvezek >>, ha csak hozzámér", mint azt mindig éreztem - legalábbis eleinte kifejezetten - , amikor szerelmes voltam valakibe.

Ez nem sima szeretet, de nem is szerelem még, ugye? Ugye nem kezdek beleszeretni? Mi lehet ez most nálam?

Előre is köszönök minden rendes, segítőkész és nem becsmérlő választ!

23/L



2016. ápr. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Akkor ez a tökéletes barátság.

Amit kár elrontani kapcsolat, stb-vel.

2016. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nincs köztünk barátság. Sokkal idősebb nálam, a család révén ismerjük egymást.
2016. ápr. 7. 21:16
 3/9 A kérdező kommentje:

Szívesen fogadok még egyéb véleményeket...

Légy szíves segítsetek helyre tennem a dolgokat, így nagyon rossz. :(

2016. ápr. 8. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen segítenék, de nem tudok:( Sajna ehhez még tapasztalatlan vagyok...

De szerintem is barátságnak nevezik ezt legjobban:)

2016. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De ha barátság, akkor miért érzem ennyire, hogy mennyire csodálatos ember, és miért gondolom azt, hogy ilyen párra lenne szükségem? Félek, hogy valamilyen szinten szerelem kezd lenni... Csak nem értem, hogy akkor miért nem érzem konkrétan a testi vágyat is annyira.


Köszönöm szépen amúgy a véleményt! :)

2016. ápr. 8. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak örülj neki, ha nem érzed még a testi vágyat:) Majd ha szerelem lesz belőle, úgyis ha hozzádér, vagy ha csak látod, meglesz az!:D Legalábbis asszem így szokott ez menni:)
2016. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, lehetséges, hogy igazad van, addig jó.:D

Mindig örülök, ha látom, meg sokszor várom is. Egyszer-egyszer "bevillan" a vonzódás is, de nem tudom, olyan furcsa, máskor mindig konkrétabban éreztem, nem így...

2016. ápr. 8. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát akkor jó:)

Hajrá! És ne szalaszd el!;)

2016. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom nem "elszalasztani", ezért is félek attól, hogy kezdek szerelembe esni. De köszönöm szépen, aranyos Tőled! :)
2016. ápr. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!