Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha hülye vagyok milyen pszicho...

Ha hülye vagyok milyen pszichológushoz hasonló szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Legyél tanár, közöttük nem tűnne fel, hogy hülye vagy :) Sőt, talán lenne egy normális tanáruk a gyerekeknek :)
2016. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gitártanárnak elmennék, de az a fránya szolfés=a gonosz erőkkel:c

am 2 rendes tanár létezik :oo

2016. ápr. 11. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy hülye vagy?
2016. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát főképp az angol nem megy :s, de pl bioszt azt vágom
2016. ápr. 11. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát rajtad kívül elég sokan nem vágják a nyelveket.

A pszichológiához nem is nyelv kell.

Mi érdekel? Matek amúgy hogy megy?

2016. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ugye most szakmunkásba fogok végezni, csodák csodájára osztályelsővagyok:'D és it ugye a matek az olyan hogy hiába eladónak tanulok, rohadt könyü :'D, de matekba úgy a négyszet gúla meg ilyenek nem mennek, meg nem vok gyors elég lasan és körültekintően számolok, és ugye a helyesírásom se fényes, de ez szerintem korigálható ha odafigyelek:'DD
2016. ápr. 11. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk OKJ-val lehet plusz pontot szerezni.

Legyen egy célod és egy B terv. Azt pedig akard elérni. Mert olyat jó csak dolgozni amit szeretsz vagy sokat fizet.

2016. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát, ha garantáltan hülye vagy, akkor menj politikusnak, de vigyázz, mert nagyon erős a mezőny!
2016. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!