Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Középsuliba járok...

Mit tegyek? Középsuliba járok 9. -es korom óta konfliktusom mindig belekeveredtem konfliktusokba nem is értem hogyan.10. -es vagyok és 1 barátom van de szinte az osztály 3/4 teljesen utál, beszólnak. Rosszul esik nekem és lelkileg kivagyok emiatt.

Figyelt kérdés

#osztálytárs #rosszullét #lelkileg rosszul vagyok
2016. ápr. 17. 12:31
 1/1 anonim válasza:
ne menj bele a piszkálódásba, ne halld meg amit mondanak, vezesd le a feszültséget, mondjuk egy stresszlabdán, próbálj az évfolyamtársaid között barátokat lelni, sajnálom, hogy ilyenek veled, de azért azt is gondolod végig, hogy te elkövettél-e ellenük bármit is, sajnálom, hogy csak ennyit tudok tanácsolni
2016. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!