Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha nincsenek barátaim?

Gáz ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és sajnos nincsenek barátaim. :/ Az oka az, hogy sokan rám néznek, és már megítélik ki és mi vagyok, meg se ismernek + hogy nézek ki, stb... Pedig átlagosan öltözök, nem mondom magam szépnek, de próbálok másokhoz illeszkedni... Volt egy barátnak hitt barát 1 és fél éve, akit 7 éves korom óta ismerek/tem, de az a hátam mögött kitalált dolgokat ami miatt az ő osztálytársai, barátai kinevettek meg piszkáltak ha találkoztam velük. Volt hogy 1-2 emberel jót beszélgettem, de nem mertem közelebb engedni magamhoz haverilag, mer féltem hogy később kinevet, piszkál, ilyesmi. :( Ez végett kivételnek érzem magam a többi ember között. :( Lányokkal se mertem/ek ismerkedni ez végett, hogy ők se kedvelnének, meg nem állnanak szóba ilyen szerencsétlen gyerekkel, gondolván valami baj van vele agyilag stb... :( közösségbe se merek szinte menni azzal a tudattal hogy kinevetnek. Egy valamit szeretnék nagyon, hogy egy lány elfogadjon, ugye ezért tennem kell tisztában vagyok vele. :) Rá akarok hajtani a csajozásra, lányok tőletek kérdezem: :) titeket úgymondva befolyásol, hogy nincsenek egy adott embernek barátai, de szimpinek találjátok? Mit csinálnátok ha kiderülne? :)

Nekem csak egy lány szeretete adna erőt, hogy bármihez is kedvem legyen... :/

Köszönöm, hogy elolvastad a "panaszomat" kérlek ne szólj le ezért,



2016. máj. 1. 01:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Szex van! Szex van! Jó ha szex van!
2016. máj. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Szerintem, ha a egy lány tényleg szimpatikusnak talál téged, és tényleg szeret, akkor nem fogja őt befolyásolni, hogy vannak-e barátaid vagy sem.
2016. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak ha lesz kedvem hozzá,meg alkalmam, adja isten, hogy találkozzak egy olyan lánnyal... :(
2016. máj. 1. 20:38
 4/18 anonim válasza:
Szerintem ha nem mondod eleinte nem lesz baj belőle viszont hogyha mélyebbé válik a kapcsolat és nem olyan a partnered mint te lesznek belőle kisebb gondok :D
2016. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Gáz,nagyon gáz....
2016. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Dehogy is. Szerintem egyáltalán nem gáz. Nem az számít hogy mennyi meg milyen barátod van, hanem hogy te magad milyen vagy. A barátnő témára meg ne görcsölj rá mert akkor nem "vonzod" be. ;)

18/L

2016. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Beviz Elek ***** válasza:

Egyáltalán próbálsz barátkozni? Ha elhívnak mész valahová?


Ha mindenki menekül tőled, akkor veled van a baj.

2016. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát jófej vagyok mindenkivel, próbálok közvetlen lenni. Egyáltalán nem hívnak sehova. Nem nagyon merek közel engedni magamhoz senkit.
2016. máj. 6. 23:11
 9/18 A kérdező kommentje:
#6köszi a válaszodat. :)
2016. máj. 6. 23:12
 10/18 Beviz Elek ***** válasza:
Nincs semmi hobbid hogy a hasonló érdeklődésű emberekkel összeverődj?
2016. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!