Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen szeretnél lenni idős...

Milyen szeretnél lenni idős emberként vagy milyennek képzeled el magad?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugodtnak, egészségesnek, stressz mentesnek


van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog összejönni.

2016. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokszor elképzeltem már magam, hogy milyen leszek idősként. Kendős, kötényes, kedves falusi öreg néni szeretnék lenni, akik köré szívesen odagyűlnek az unokái, sütit sütök nekik, meg nyaralni jönnek hozzám, ilyesmi. (lehet, kicsit régimódi vagyok, de ez vonz nagyon, meg addigra valószínű már kukkerral kell keresni az ilyeneket) De ez egyéni döntés. Úgy gondolom, minden életkornak megvan a maga szépsége, amit nem feltétlen kell elfedni sminkkel, meg fiataloknak való ruhákkal. Persze, nem akarok megbántani senkit, mindenki olyan lesz idősként, amilyen szeretne, a legfontosabb, hogy egészség legyen hozzá. :)
2016. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerek egy 60as török nénit, akinek egy mégidősebb német férje van akivel pár éve házasok. A néni nagyon jókedvű, pörgős, egészséges, szereti a kutyáit, utazgat, elmegy a barátnőkkel, ismerősökkel vacsorázni. Valami ilyesmi szeretnék én is később lenni. Csak így nagyon nagy vonalakban írtam le, de egy elég vidám pozitív valakiről van szó :)
2016. máj. 5. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy szerzel egy idős német férfit, azt még el tudom képzelni. De hogyan leszel török? :)
2016. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj neeem ùgy értettem xD

Mondjuk a párom 13 évvel idősebb és meglesz hamarosan valószínüleg a német állampolgársága (németben élünk). Török nem leszek, mert egy kezemen meg tudom számolni hányat kedvelek meg tisztelek (sokat ismerek sajna)

2016. máj. 5. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt meg tudom érteni...
2016. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is utazgatós idős szeretnék majd lenni,a lényeg,hogy egészséges legyek amennyire csak lehet,mert ha az megvan,akkor lehet aktívan élni,nem csak otthon ücsörögni és várni a halált..:/ Természetesen gyerekeket/unokákat is szeretnék.

20L

2016. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fiatalosnak. Néha sportolnék is (persze egészséges keretek között), olvasnék, nyelveket tanulnék, a dédunokáimmal lennék elfoglalva. Miután elértem karrierem csúcsát, az életrajzi könyvemet írnám. Ezt 70 éves korom környékére gondolom.
2016. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!