Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen pszihológussal beszélni?

Milyen pszihológussal beszélni?

Figyelt kérdés

Nem, nincs semmi problémám, viszont szívesen beszélnék egyszer valakivel, aki pszihológus, vagy már volt olyan beteg. Erről soha senki nem beszél.

Mit kérdez? Mennyire zavar? Mennyire vagy őszinte? Mennyire hiszel neki/bízol benne?


14/L



2016. máj. 20. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibáért.

Kimaradt egy "c"

2016. máj. 20. 21:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már többször is, illetve pszichológus is szeretnék lenni. Legtöbbször teszteket csinálgattak velem, olyan is volt hogy be kellett csukni a szemem és elképzelni dolgokat, aztán elmondtam, hogy képzeltem.. hogy konkrétan miket kérdeztek, arra már nem nagyon emlékszek, mindig mást. A sablon kérdések, hogy érzed ma magad, mi történt veled, miért érzel így, stb. Őszintén, semmin nem változtatott, de jól esett néha beszélni ezekről a dolgokról. :) Teljesen megbíztam benne, hiszen ez a munkája és nem is beszélhet ezekről senki másnak. :)
2016. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elém toltak ilyen "pacákat" és mondanom kellett, hogy mit képzelek el róla. De bődületes baromságnak tartottam mindent, amit odatoltak elém. (Ilyen ember vagyok. Aminek nem látom értelmét, az taszít.)

Viszont egy valami nem ment el a figyelmem mellett. A csaj , aki ott volt, há hogy is mondjam... A nadrágja picikét átlátszó, picikét bevág, picikét lecsúszik... xD


Szóval én egyenesen utáltam, és kb. semmit nem kérdezett, csak ilyen hülye izéket tolt elém.


Az meg butaság, hogy senkinek nem mondhat el semmit. Nekik a dolguk az, hogy segítsenek rajtad. Általában a "vizsgálat eredményét" elmondják a szülőknek, vagy annak, aki úgymond "közel" áll a gyerekhez hivatalos úton. (gyerekvédelmis/családsegítős/osztfőnök pl.)

2016. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten utáltam pszichológushoz járni. Kettőnél voltam összesen + egynek segítettem egy tanulmányban.

Arra nem emlékszem, hogy miket kérdeztek, de azt tudom, hogy nem működtem velük együtt mert nem bíztam bennük. Az elsőt rendszeresen átvágtam. Ő kibeszélt a hátam mögött az osztályfőnökömnek, aki pedig a szüleimmel tárgyalta meg az eseményeket. A másodikat apukám barátja ajánlotta, de ő sem volt valami szimpatikus. Élőben kb 3-szor láttam. Ő is elmondott mindent a szüleimnek.

Ezekből elegem lett és elmentem magamtól a kórházba, hogy valami nagyon nem okés velem. Ott kaptam pszichiátert és benne apszolút megbízom. Ha a szüleim felhívják, hogy mi a helyzet velem, akkor mindig falaz és utána ír egy SMS-t vagy felhív. Ha meg beszélni akarnak (élőben), azt mindig megkérdezi tőlem, hogy beleegyezem és hogy mik a tabu témák. Benne 100%-osan megbízom.

2016. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!